چگونه موهای کم پشت خودمان را پرپشت‌ نشان دهیم؟

چگونه موهای کم پشت خودمان را پرپشت‌ نشان دهیم؟،به جای شانه زدن و مرتب کردن موها آن را با انگشتانتان صاف کنید. حالا به‌جای آنکه موها را 3 دسته مساوی کنید، باید آن را به 2 بخش تقسیم کنید. در عوض موقع بافتن مو دسته سوم را خیلی نازک از پشت هر دسته بردارید.
بافت شما باید سفت باشد و انتهای بافت محکم بسته شود. حالا برای آنکه بافتتان قطورتر به نظر برسد با دست کمی بافت را باز کنید و به اطراف بکشید.
موهای نازکتان را با راه حل های ساده و بدون مواد آرایشی پر حجم تر کنید تا زیبا و جذاب تر به نظر بیایید.

همه خانوم ها دوست دارند موهایی بی عیب و نقص داشته باشند. در مطلب پیش رو به نکاتی اشاره خواهیم کرد که به جذابیت و پر پشت نشان دادن موها کمک خواهد کرد.

1.موهای خود را هر روز نشویید این کار باعث می شود که چربی طبیعی و لازم موهای شما از بین برود و رفته رفته موهایتان باریک شده و شکننده شوند. 2 تا 3 بار در هفته موهایتان را بشویید.
آرایشگرها توصیه می کنند که موهای خود را در روزی که می خواهید آنها را طور خاصی آرایش کنید نشویید بلکه عمل شستشو را شب قبل از آن انجام دهید.
نکته: به یاد داشته باشید هیچ گاه دقیقا قبل از آرایش موهایتان آنها را نشویید.

2.اگر موهای خود را با استفاده از سشوار خشک می کنید می توانید برای اینکه حرارت به طور مستقیم روی موهایتان نباشد موها را تکان دهید با سرتان را به سمت چپ یا راست تکان دهید.
ممکن است فکر کنید این کار چه ضرورتی دارد، اما این کار باعث می شود که موهای شما کمی پر حجم تر شود و دلیل آن این است که موها از ریشه کمی بالاتر قرار گرفته و خشک می شوند.
هم چنین حتماً از محصولاتی که برای حجم دادن به موها در نظر گرفته شده اند روی ریشه های مویتان یا هر جایی که احساس می کنید نیاز به حجم بیشتر دارد استفاده کنید.

3.وقتی می خواهید موهایتان را صاف کنید تنها از یک حرکت از بالا به پایین برای صاف کردن موهایتان استفاده نکنید. این کار باعث می شود که بخش هایی از موهای شما وز شود و نتیجه دلخواه شما حاصل نگردد.
وقتی می خواهید موهایتان را صاف کنید تنها از یک حرکت از بالا به پایین برای صاف کردن موهایتان استفاده نکنید.
این کار باعث می شود که بخش هایی از موهای شما وز شود و نتیجه دلخواه شما حاصل نگردد.
موهای خود را دسته بندی کنید و سپس دسته کوچکی از موها را گرفته و از ریشه به سمت پایین، به صورت مقطعی از صاف کننده موی خود استفاده کنید.این گونه می توانید به طور مطلوبی موهایتان را صاف کنید.

4. روش هایی هم وجود دارد که می توان بدون استفاده از مواد آرایشی به موها حجم داد. به تنها چیزی که نیاز دارید یک کش پلاستیکی است. قبل از اینکه به خواب بروید موهای خود را در بالای سر جمع کرده و با این کش پلاستیکی ببندید .
صبح که از خواب بیدار می شوید با موهایی پر حجم تر مواجه خواهید شد. یادتان باشد که موهایتان را نباید به هیچ وجه سفت ببندید چون هم باعث دردناک شدن پوست سرتان خواهد شد و هم موهایتان را خراب خواهد کرد.
نکته مهم دیگر این که از این روش فقط وقتی موهایتان خشک هستند استفاده کنید. استفاده از این روش با موهای خیس اثرات جانبی نامطلوبی خواهد داشت.
ضمن این که آرایشگر ها توصیه می کنند که حتما کشی که استفاده می کنید به وسیله پارچه پوشیده شده باشد و پلاستیک با موهای شما ارتباط مستقیم نداشته باشد.
موهای خود را هر روز چند بار شانه بزنید. از ریشه های موهای خود شروع کنید و به سمت پایین شانه کنید یا سر خود را پایین برده و موهای خود را از ریشه به سمت نوک و از زیر موها شانه کنید این کار هم چنین باعث حجم دادن به موهایتان می شود.
نکته ی مهم دیگر اینکه از اتوی مو و فر کننده ها خیلی استفاده نکنید، زیرا اثرات نامطلوبی که به جای می گذارند خیلی سخت جبران پذیر است.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده