نرم افزار آزمایشگاهی Hematology Outlines

بسیاری از ما ممکن است علیرغم برخورداری از دانش کافی در زمینه‌ای، بخشی از آن را به دست فراموشی سپرده باشیم. آموزش و بازآموزی امری است که در هر سطحی از دانش که باشیم، نقش خود را در زندگی حرفه‌ای ما بازی می‌کند. دنیای تکنولوژی از بخش آموزش و بازآموزی نیز غافل نمانده و سعی کرده است به نحو مؤثری پاسخ به این خواسته‌ی ما را برآورده کند. در زمینه آزمایشگاهی اپلیکیشن‌های متعددی وجود دارند که مطالب علمی را به شیوه کاربرپسندی در اختیار ما قرار می‌دهند، مطالبی که برای افراد تازه‌وارد می‌تواند ابزاری آموزشی و برای کارکشته‌ها، ابزار یادآوری شایسته‌ای باشد. ازجمله این اپلیکیشن‌ها می‌توان به اپلیکیشن‌هایی درزمینهٔ هماتولوژی اشاره کرد؛ یکی از این اپلیکیشن ها Hematology Outlines است که شامل دو بخش تحت عنوان Glossary (واژه‌نامه) و Atlas (اطلس) می‌باشد.

Hematology Outlines
در قسمت Glossary شما دسترسی بسیار خوبی به لغات و اصطلاحات مهم و رایج هماتولوژی و تعاریف جامع و تصاویر موردنیاز برای درک آن‌ها خواهید داشت.
در قسمت Atlas نیز شما به نقشه‌ای جامع از محتوای اطلس که در قالب نمودار دسته‌بندی شده است دسترسی داشته و با استفاده از آن، می‌توانید بخش موردنظر خود را انتخاب نموده و به مشاهده و استفاده از آن بپردازید. با مراجعه به سایت hematologyoutlines.com می‌توانید این ابزار آموزشی مفید را دانلود نمایید.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده