ایوان روشن با رنگ‌های شاد بهاری

ایوان روشن با رنگ‌های شاد بهاری

 

مدآنلاین: شما هم دوست دارید رنگ‌های شاد بهاری را به ایوان خانه خود بیاورید؟ بهار فصلی است که می‌توان ایوان جلوی خانه را تغییر مدل داد و یا نوع جدیدتری ایجاد کرد. روش‌های بسیاری برای انعکاس رنگ‌های بهاری در این زمینه وجود دارد. ایوان جلوی خانه، اولین مکانی است که میهمانان شما به محض ورود آن را مشاهده می‌کنند و باید با سایر بخش‌های خارجی خانه هارمونی داشته باشد. مدآنلاین چند راهکار برای استفاده از رنگ‌های شاد بهاری در ایوان برای شما دوستداران طبیعت ارائه می‎دهد. با ما همراه باشید.

میز و صندلی‌های ایوان را رنگ‌آمیزی کنید

چشم‌اندازهای ایوان جلوی خانه نه تنها ارزش خاصی به خانه می‌دهند بلکه آن را به کانون دید جذاب تبدیل می‌کنند. در حقیقت انتخاب چشم‌اندازهای مناسب برای ایوان، همچون تزئین بستنی روی کیک خامه‌ای است. فضای اطراف ایوان، محل کاشت انواع گیاهان است. یک باغچه کوچک انگلیسی با پرچین‌های فانتزی می‌تواند نمایی جذاب ایجاد کند. از طرف دیگر یک پلکان با پیچک‌های اطراف آن می‌تواند نمایی طبیعی در ایوان خلق کند.

کف ایوان را رنگ کنید

روش عالی برای روشن‌تر نشان دادن نمای ایوان، رنگ‌آمیزی کف آن است. اگر کف ایوان شما چوبی است، بگذارید همانطور بماند، در غیر اینصورت آن را رنگ‌آمیزی کنید تا نمایی غیرعادی حاصل شود. رنگ روشن کف ایوان با گلدان‌های پر رنگ و گل‌های متنوع در هارمونی است.

ایوانی با نمای خوش‌آمد گویی

حصیرهای فانتزی می‌توانند بافت و طرحی دلگرم در ایوان ایجاد کنند. فقط حواس‌تان باشد از طرح‌های صمیمانه‌تر استفاده کنید و البته ضخامت حصیر طوری باشد که بتوان براحتی رویش راه رفت. این کار مانع از ورود گرد و خاک به داخل ایوان خواهد شد

وسایل فرعی

برای جلوگیری از ایجاد ریخت و پاش در ایوان از جعبه‌های پستی ارزان‌قیمت که متناسب با رنگ گلدان‌ها و گیاهان اطراف ایوان باشد، استفاده کنید. شما می‌توانید هنرهای دستی و قاب عکس‌های زیبای خود را بر روی دیوارهای ایوان نیز نصب کنید و لامپ‌های تزئینی کوچک در بالا و پایین آن آویزان کنید

از اثاثیه متناسب با طرح ایوان استفاده کنید

می‌توان از مبل و صندلی‌های مخصوص برای ایجاد فضایی دلگرم استفاده کنید. با این صندلی‌ها می‌توان ساعات زیادی با اعضای خانواده به گفتگو نشست. بهتر است از رنگ‌های روشن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید