پریموبولان (خطرات و عوارض،فواید،روش مصرف)

خطرات و عوارض پریموبولان،روش مصرف

عوارض پریموبولان,قیمت پریموبولان اصل,قیمت پریموبولان,پریموبولان داروخانه ای,قیمت امپول پریموبولان,قیمت پریموبولان ترک,نحوه مصرف پریموبولان,پریموبولان بایر
پریموبولان دی پوت ، نوع تزریقی استروئید متنولون می باشد . البته مواد تشکیل دهنده پریموبولان همان مواده تشکیل دهنده پریموبولان خوراکی (متنولون استات ) است . در تولید نوع تزریقی ، استر انانتات به این استروئید اضافه شده که بتدریج و به کندی از محل تزریق آزاد می شود و در اختیار سلولها قرار می گیرد .
بنابراین طول مدت آن به تستوسترون انانتات شباهت دارد بطوری که مقدار آن در خون همچنان افزایش میابد و این مسئله تا ۲ هفته ادامه می یابد .پریموبولان ( متنولون) عبارت است از آنابولیکی که دارای فعالیت طولانی و خواص آندروژنی فوق العاده پایین می باشد . آثرات آنابولیکی آن نیز بسیار ملایم است بطور که قدرت و پتانسیل آن کمتر از دکا دورابولین (ناندرلون دکانوت) می باشد .
به همین دلیل پریموبولان متداولترین داروئی هست که در دوره کات عضلات استفاده می شود ،یعنی همان دوره ای که افزایش حجم عضلات ، هدف اصلی تلقی نمی شود عده ای از ورزشکاران ترجیح می دهند آنابولیک ملایمی مثل پریموبولان را به داروهای حجم دهنده ای مثل دیانابول یا تستوسترون اضافه کنند تا هم دوز مصرف آندروژن را کاهش داده و هم عوارض جانبی ناخواسته را به حد اقل برسانند .

پریموبولان

پریموبولان دارای خواص فوق العاده ایست و اکثر این خواص از آنجا ناشی می شود که متنولون به استروژن تبدیل نمی شود ، بنا بر این زمانی که از پریموبولان استفاده می کنید نباید شاهد بروز عوارض جانبی وابسته به استروژن باشید افراد حساس که این دارو را استفاده می کنند نباید نگران مشکلاتی چون بزرگ شدن سینه و یا جذب آب باشند .
آنچه در اثر مصرف پریموبولان مشاهده می شود بهبود حجم کیفی عضلات است .
بنابر این نرمی عضلات را که بر اثر پف کردن و احتباس آب ایجاد می شود ( این مسئله در اکثر استروئیدهای آروماتیزی وجود دارد) مشاهده نمی کنید. ورزشکاری که تحت دوره مصرف پریموبولان قرار می گیرد دیگر با مشکل بالا رفتن فشار خون مواجه نمی شود زیرا این عارضه به مسئله استروژن و جذب آب برمیگردد.
هنگامی که دوز هفتگی پریموبولان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم است دیگر هیچ مشکلی در مقدار تستوسترون آندروژنی پیش نمی آید و این مسئله بسیار خوشحال کننده است زیرا هنگامی که ورزشکار مصرف استروئید را قطع می کند دیگر نباید نگران مصرف داروهای کمکی باشد.
هنگامی که دوز مصرف بالا می رود مشکل توقف تولید تستوسترون مورد توجه قرارا می گیرد زیرا زمانی که همه استروئیدها تحت یک دوز مصرف می شوند .عمل تستوسترون سازی متوقف می شود البته در اینجا نیز لازم است از داروی کمکی استفاده کنید.

معمولا عوارض جانبی ناشی از مصرف استروئیدها ، پریموبولان دیپوت را شامل نمی شود. البته احتمال بروز عوارض جانبی آندروژنی مثل چرب شدن پوست، آکنه ، افزایش رشد موی صورت و بدن و تشدید ریزش موی سر آقایان بسیار کم است .
پریموبولان دارای اثرات ملایم است و مشکلات هم با توجه به دوز مصرف دارو ظاهر می شوند. در واقع اثرات این استروئید ملایم طوری است که مورد توجه خانمها قرار دارد و بانوان می توانند با استرس کمتری از این دارو استفاده نمایند و کمتر نگران عوارض آندروژنی دارو باشند. بهتر است دوز مصرفی هفتگی خانم ها ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم باشد البته چون انواع خوراکی پریموبولان دوزهای پایین تری دارد برای خانمها بیشتر توصیه می شود .
خانمه می توانند این دارو را به همراه وینس ترول ۵۰ میلی گرم در هفته و یا اکساندرولون ۵ تا ۱۰ میلی گرم در روز استفاده کرده و از اثرات آنابولیکی بیشتری بهره مند شوند که البته باز هم باید به فعالیت آندروژنی توجه کرده و نگرانش باشید .
بویزه این موضوع زمانی صدق می کند که هر بار بیش از یک آنابولیک را مصرف کنید .توصیه می کنم دارو را با دوزهای پایین تری شروع کرده و بتدریج دوز را افزایش دهید تا بدن با عوارض دارو تا حدی آشنا شده و کنار بیاید ابته در هر صورت عوارض جانبی دارو را از جمله نامنظم شدن قائدگی و تغییرات میل جنسی را تجربه خواهید کرد.

دوز مصرف هفتگی موثر برای آقایان ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلی گرم است و ورزشکار به راحتی می تواند با اثرات قابل توجه آن در رشد عضلات مواجه شود .آقایان ورزشکار در مقابل دوز هفتگی ۲۰۰ میلی گرم واکنش نشان می دهند اما مصرف کنندگان معمولی که می خواهند به اثرات آنابولیکی بیشتری دست یابند ، اغلب دوز بالاتری را تزریق می کنند.
گاهی اوقات مشاهده می کنیم ورزشکار پرورش اندام از دوز هفتگی ۶۰۰ الی ۸۰۰ میلی گرم (۶ تا ۸ آمپول ۱۰۰ میلی گرم ) استفاده می کند و از اثرات مثبتش برخوردار می شود.
البته زمانی که دوز مصرف این قدر بالا می رود عوارض جانبی آندروژنی تشدید می شود اما در اکثر موارد ورزشکار به راحتی می تواند این عوارض را تحمل نماید.

بعلاوه آقایانی که در رشته پرورش اندام فغالیت می کنند پریموبولان را با استروئیدهای قوی تر دیگری ترکیب می کنند تا به اثرات بیشتر و سریعتر دست یابند . زمانی که تحت رژیم غذایی و یا مرحله کات عضلات هستید ، می توانید یک آندروژن آروماتیز نشده مثل ترن بولون را به دوره مصرف پریموبولان اضافه کنید .
در این صورت یک ترکیب آندروژنی قوی ایجاد می شود که به افزایش حجم و سفتی عضلات کمک می کند . در ضمن می توانید استروئید آنابولیک دیگری مثل وینسترول را به این دوره اضافه کنید.باز هم نتیجه چنین ترکیبی عبارت است از : افزایش قابل توجه حجم و سفتی عضلات .

این دارو به ۲ نوع تزریقی و خوراکی وجود دارد :
پریمو بولان یکی از استروئید های آنا بولیک است که دارای نسخه های قدیمی مسترون نمی باشد. در واقع ،چنان چه شما بتوانید به آسانی متوجه آنابولیک بودن آن شوید: نسبت هورمون در نما ی عرضی ، آن یک استروئید خیلی ضعیف به نظر میرسد ولی در واقع قویترین استروئید نسبت به مسترون در هردو مشاهده است.
ما نمی دانیم کسا نی که هر دو ترکیب دارویی رادر یک دُز مشابه مصرف می کردند چه کسانی بودند .
شاید مادر مورد اینکه شما نتایج مشابهی از آنها گرفته اید توجیه شویم ،
واین در هنگامی است که شما مشاهده می کنید که شما در حال مصرف دارویی می باشید که زیاد اثر بخش نیست واین همان پریمو بولان قابل تزریق است (که دارای یک زنجیره ی خیلی طولانی از انانتات استرمتصل به آن است ).
در حقیقت ،ما فکر میکنم که قسمتی از دلایل تعداد زیادی از مصرف کنندگان پریمو بولان ناامید شدن ومأیوس شدن
از این است که آنها از استفاده ی کافی از آن محروم میشوند . از ساختار شیمیایی آن وآنابولیک یعنی نسبت اندروژنیک می توانیم فرض کنیم که نسبت به مسترون تاثیر کمتری دارد.
هر چند که به علت داشتن استر[در نسخه قابل تزریق ان ***[ به مدت ۱۲ هفته برای به نتیجه کامل رسیدن دارد.هنگامی که شما mgs400ازاین ماده را برای ۱۲هفته مصرف کنید شاید مجبور باشید ۵۰۰دلار خرج کنید وبرای شما هزینه بردار است.
برای مشاهده آسان است که چرا تعداد بسیاری از مردم سعی میکنند از این دارو کمتر استفاده کنند چون ازنتایج آن مأیوس شده اند .از طرفی دیگر ،رقابت های زیادی بین بدنسازان در مصرف پریموبولان وجوددارد، آنها نمی توانند رژیمی بدون آن داشته باشند.
به هر حال ما فکر میکنیم در مقایسه با مسترون ،بهترین چیزی است که ما می توانیم با مشاهده نتایج ومزایای آن استفاده کنیم.

اثرات پریموبولان
اجازه دهید بعضی از اثرات کلی پریموبولان را قبل از اینکه به تفاوت های بین نوع دهانی وقابل تزریق آن بپردازیم شرح دهم . یکی از مطالعات انجام شده بر روی گوسفند با۱۰۰mgsاز متنولون وشوک الکتریکی به آنها انجام شده است (شوک الکتریکی برای این استفاده شده است که آنها برای حرکت دادن بدن خود تمایل داشته باشند .
به هر حال،درهنگام مقایسه با ماهیچه های گوسفندی که متنولون دریافت نکرده است،گروهی که این دارو را دریافت کرده اند،حجم ماهیچه هایشان افزایش یافته است.
این دارو هم چنین وابستگی نسبتاًزیادی برای وصل شدن با ARدارد،ودر واقع این اتصال بهتر اتصال به تستسترون است این توا نایی برای وصل شدن بسیار محکم به ARممکن است پریمو بولان را به عنوان یک ماده ی چری سوز بسیار عالی نشان دهد . اتصال محکم ARبه طور مثبت به لیپولیسیز (lypolysis)هم بسته شده است.
به علاوه ،چنان چه این استروئید بتواند به طور واقعی در کاهش تومورهای سینه کمک کند هیچ محصول فرعی نیاز به توضیح برای استفاده با پریموبولان ندارد ،ودر حقیقت،ممکن است یک عامل کمکی مفید در نوع خودش باشد، که شبه به مسترونداست. هم چنین ،همانند مسترون ،پریمو بولان هیچ گونه گرایشی به سمت تبدیل شدن به استروژن ندارد .
از آنجایی که که آن خوشبو نیست ،بیشتر اثرات جانبی آن به طور معمول به استروژن مربوط نمی شود .
به این معنی که نگهداری آب،جوش صورت وبیماریهای زنانه کم وبیش به وجود نخواهد آمد.این کمبود نگهداری آب با مزایایی یکنواخت وثابت ترکیب شده که در ابتدا به وجود آمده اند وممکن است به توضیح اینکه به چه علت کیفیتدحجیم شدن ماهیچه ها ومزایایی آن را به وجود می آورد کمک کند.این حالت هم چنین به این سؤال که چرا این دارو خیلی پر هزینه است نیز کمک می کند.اگر چه عوارض داروهای استروژنی به هم مربوط نیستند ،یک شباهت با پریموبولان هنوز باقی می ماند، وآن داشتن تعداد زیادی از مشتقات استروئیدی DHTاست .
تعداد بسیاری از پریموبولانها همیشه شامل فینا استرید FINASTERIDEوکتوکونازول در چرخه های دارویی پریمو بولان هستند . هرچند که هیچ کس هنوز نمی تواند پیشنهاد کند که استفاده از پریمو بولان به عنوان یک عامل دارویی اصلی است ،این امر به عنوان عاملی برای احتمال معکوس بسیاری از اثرات مغایر باآنمی مطالعه شده است.
این حالت یک شکست تکان دهنده در هر ۲ناحیه است، با توجه به بعضی از مطالعات موردی که من انجام داده ام هیچ کس با این مطالعات بی نتیجه هیجان زده نشده است.
آنادرول دراین ناحیه حرف اول را می زند ،وهیچ کس درانجمن های ورزشی نمی تواند آنها را با این ۲ دارو مقایسه کند هرچند که میشل مولی وبسیاری دیگراز پزشکان معروف که در مورد بیماران ایدزی تحقیق میکنند مدارک بسنده ای برای این ادعا که پریموبولان یک افزاینده است به دست آورده اند ومیگویند که این دارو برای بیماران ایدزی مفید است (پریموبولان هنوز برای فروش در آمریکا تائید نشده).
بیماران ایدزی نیازی به داروهای خاصی ندارند،بنابراین یک افزایند ی آزاد مانند پریمو بولان که کیفیت خوبی به ماهیچه ها
می دهد برای این بیماران مناسب است واز آنجایی که ماهنوز قصد نداریم به طور مبهم استفاده از پریمو بولان را به عنوان یک داروی اصلی شرح دهیم . به طور واضح این مورد
به ما میگویید که آن رادر ابتدا برای استفاده در به دست آوردن ونگه داری بافت لاغر بکار ببریم .
این کار بهترین انتخاب برای یک هدف است ورقابت کنندگان زیادی از این دارو به طور موفقیت آمیزی در نگه داشتن ماهیچه ها استفاده کرده اند.بنابراین
پریمو بولان برای این هدف مفید است که یکی از عملکردهای اولیه آن کمک به بدن شما برای حفظ ونگهداری نیتروژن در نسبتهای زیادی میباشد.
نگهداری بالاتر وبیشتر نیتروژن در بدن شما باعث ساخته شدن ماهیچه وحجیم شدن آن میشود درمورد استفاده از پریموبه عنوان یک داروی اولیه ،این حفظ نییتروژن به ماهیچه
شما کمک خواهد کرد ومطمئن باشید که رژیم غذایی شما بدون چربی ورژیم بسیار خوبی است.
پریموبولان یک استروئید خیلی عالی است چنانچه یکی از داروهای است که هم میتوان آن ابه طور دهانی مصرف کرد وهم قابل تزریق میباشد.
فکرمیکنم که وینسترول هم این چنین باشد اما پریموبولان در واقع یک است متفاوت درنوع دهانی ونوع قابل تزریقی دارد . نوع خوراکی آن یکی از جالبترین ترکیبات خوراکی است که تابه حال دیده ام برای کسانی که تازه استفاده از آن راشروع کرده اند
این دارو یکی از ترکیباتی است که برای ورزشکاران وبدن سازهای که آن را میخورند
در حالتی غیر ا حالت ۱۷–آلفا-آلکیل در دسترس میباشد .
شکل ۱۷-آلفا به طور کلی استروئیدهای خوراکی رادر اولین عبور از کبد شما زنده نگه میدارد ولی این نوع کبد شمارا زهره آگین میکند . پریمو بولان خوراکی این حالت راندارد بنابراین برای کبد شما خیلی ملایم است وکبد را زهر آگین نمی کند،اما در عبور از کبد قسمت زیادی ازاین دارو از بین میرود ،برای همین از نوع۱۷بتا و۱آلکیل برای نوع خوراکی این دارو استفاده می شود .
شما به گرفتن تعداد زیادی از این دارو نیاز خواهید داشت تا مؤثر واقع شود در حدود Mgs100درروز از نوع خواکی برای مؤثر بودن کافی است ۰در (خانمها ) ،کمتر ارآن هم مناسب است . حتی استفاده ازاستات استر برای ۲تا۳ روز به کبد شما صدمه خواهد زد بنابراین باید مقدار دارو را به طور مداوم وبه مقدار لازم مصرف کرد .وقتی که به مردان مقدار ۳۰تا۴۵ mgاز نوع خوراکی پریموبولان داده می شود ،۱۵تا۶۵%از
سطوح ماده ی محرک غده های ***ی در آنها کاهش می یابد .بیاد بیاوریدکه من گفتم ۱۰۰mgsیک مقدار مناسب است ولی با این مقدار سطح مواد محرک غدد ***ی به طور قابل ملاحظه ی کاهش می یابد .
من به شخصه هرگز نفهمیدم که چرا افراد پریموبولان خوراکی یا تزریقی را استفاده می کنند ممکن است در مقدار خیلی کم این دارو یعنی ۱۰mgsهیچ تأثیری به وجود نیایید .
به طورکلی فکر میکنم پریموبولان تزریقی نیاز به استفاده در مقدارکمتر از دارد،وبرای نتیجه ی بهتر به مقدار ۴۰۰تا۶۰۰mgs در هفته استفاده شود .
استفاده از آن برای من شبیه به مصرف پروپیونات تستسترون بود ولی برای آسودگی بیشتر فرض می کردم که اکثراً مردم آنرا با اتانات تستسترون مصرفمی کنند.وزمان های مصرف مشابهی دارند یعنی دوبار در هفته
دوز مصرفی = خوراکی ۵۰ تا ۱۰۰ میلی گرم و تزریقی ۳۵۰ تا ۶۰۰ میلی گرم
مدت زمان ماندگاری در تست های کنترل دوپینگ = ۴ تا ۵ هفته
مدت زمان فعالیت در بدن = خوراکی ۴ تا ۶ ساعت و تزریقی ۱۰ تا ۱۴ روز

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]