قرص لاغری آدیوس (مشخصات و ویژگی)

فواید و عوارض قرص لاغری آدیوس

مضرات قرص لاغری ادیوس,قرص لاغری ادیوس اصل,قرص لاغری ادیوس فراز طب,ترکیبات قرص ادیوس,عوارض قرص لاغری adios,طریقه مصرف قرص لاغری ادیوس,خرید اینترنتی قرص لاغری ادیوس,قرص لاغری آدیوس نی نی سایت

ادیوس معجزه لاغری اسپانیایی ! یکی از بهترین و پرفروش ترین قرص های لاغری در اروپا که در مدت بسیار کوتاه در کشور ما نیز جزو پرفروش ترین ها شد چرا که واقعا تاثیر گذار است .

این قرص با تاثیر فوق العاده بر روی وزن مصرف کنندگان در مدت کوتاهی آنان را به اندام دلخواه میرساند و کاملا باعث رضایت مصرف کننده میشود .
همانطور که در وب سایت شرکت سازنده محصول ذکر شده است ترکیبات اصلی قرص لاغری ادیوس شامل : تمام مواد طبیعی مانند بادام ، ریشه کاسنی ، بولدو و یک جلبک دریای به نام فوکوس (FUCUS) است . این لیست از مواد طبیعی باعث شده است قرص رژیم غذایی ادیوس (Adios) ، یک داروی مکمل کاهش وزن ، بدون هیچگونه عوارضی باشد .
عصاره جلبک فوکوس که جزو ترکیب اصلی این دارو است با افزایش آنتی اکسیدان بدن ، فعالیت متابلیسم یا همان سوخت و ساز بدن را بالا میبرد و چربی ها را به انرژی تبدیل میکند و از طرفی قرص ادیوس با ترکیبات خاص خود که شامل پروتئین ها و مواد معدنی است به شما احساس سیری دست میدهد و باعث کاهش اشتها می شود به همین دلیل این قرص نیاز به ورزش ندارد .
قرص ادیوس محصول کشور اسپانیا است و در اکثر کشور های اروپایی به فروش میرسد و این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که تقریبا همه ی مصرف کنندگان کاملا راضی هستند .

کاهش وزن بین ۱۰ تا ۱۷ کیلو در ماه بطور تضمینی و جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست و حفاظت و شادابی پوست باعث شدن است این محصول به عنوان یکی از بهترین قرص های لاغری در اروپا شناخته شود .

ویژگی های اصلی محصول
تشکیل شده از مواد کاملا طبیعی و بدون عوارض
جزو بهترین و پرفروش ترین محصولات لاغری در اروپا
کاهش اشتها و مشاهده تاثیرات آن در روزهای اول استفاده
کاهش ۱۰ تا ۱۷ کیلو در یک دوره مصرف
حفاظت از پوست و جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست
جلوگیری از تبدیل قند به چربی و جذب چربی اضافی
تاثیر شگفت انگیز بر روی چربی های ناحیه شکم ، پهلو و ران
بدون نیاز به ورزش
توصیه ها :
دور از دسترس کودکان نگهداری شود .
بیش از مقدار تجویز شده مصرف نکنید .
همراه با آب مصرف شود .
منظم و دقیق مصرف کنید .

طرز عملکرد کپسول لاغری آدیوس ADIOS :
کاهش سریع اشتها از روز اول استفاده
کاهش سایز به همراه کاهش وزن سریع
چربی سوزی بی نظیر بدون احتیاج به ورزش
کاهش ۱۰ الی ۱۷ کیلو در هر دوره تضمینی کاملا بدون بازگشت
جمع کننده و سفت کننده پوست بعد از لاغری و جلوگیری از شل شدن و افتادگی پوست
افزایش فعالیت متابولیک مولکول های چربی
جلوگیری از تبدیل قند اضافی به چربی
حفظ زیبایی و شادابی صورت
تاثیر فوق العاده بر روی چربی های انباشته شده و حتی قدیمی در قسمت شکم  پهلو ران و بازو

 

پارسیان لب هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت این مطلب یا قرص ندارد،صرفا یک آگهی است تبلیغاتی است.مصرف کننده موظف است از منابع قابل اطمینان جهت خرید این محصول و صحت کیفیت آن اقدام بکند.در ضمن این محصول در سایت پارسیان لب به فروش نمی رسد.