دانلود نرم افزار شبیه سازی و تحلیل LS-DYNA

دانلود نرم افزار شبیه سازی و تحلیل LS-DYNA

 

یکی از قوی ترین نرم افزارهای شبیه سازی و تحلیل، نرم افزار LS Dyna می باشد. از این نرم افزار جهت تحلیل و شبیه سازی تصادف، ضربه، انفجار و… استفاده می شود. این نرم افزار محصول شرکت Livermore Software Technology Corporation / LSTC می باشد. این نرم افزار در صنایع مختلفی مانند اتومبلی سازی، هوا فضا، ساختمان سازی، صنایع دفاعی، نظامی، ساخت و تولید، مهندسی پزشکی و… استفاده می شود.
نرم افزار LS DYNA یک نرم افزار حلال (Solver) قوی در زمینه تحلیل و آنالیز دینامیکی می باشد که جز بهترین نرم افزارها می باشد. علاوه بر تحلیل دینامیک این نرم افزار قابلیت تحلیل انواع مسائل مانند تحلیل های مربوط به جامدات، سیالات، انتقال حرارت، تحلیل کوپل، تنش حرارتی، مسائل دینامیکی خطی و غیرخطی، مسائل دتونیشن (Detonation)، انتشار امواج شوک، شکل دهی فلزات با تغییر شکل های زیاد، برخورد اجسام، نفوذ پرتابه در هدف، برخورد، انفجار و…. می باشد. این نرم افزار توسط شرکت LSTC توسعه می باشد.
این نرم افزار با داشتن 200 نوع ماده و ده ها نوع معادله حالت و روش های تماس سطوح این نرم افزار را به یکی از قوی ترین نرم افزارهای مهندسی مخصوصا در رشته مهندسی مکانیک تبدیل کرده است.

از لینک زیر دانلود کنید
http://www.mediafire.com/download/37dlah16qak4vzs/LS-DYNA+971+R.4.2–%5BEngPedia.ir%5D.rar

ls