میتسوبیشی اوتلندر 2016 ؛ شاسی بلند جدید

میتسوبیشی اوتلندر 2016 ؛ شاسی بلند جدید

مدآنلاین: میتسوبیشی از  مدل اوتلندر مدل 2016 خود در نمایشگاه بین المللی خودرو نیویورک رونمایی کرد. مدیر اجرایی میتسوبیشی به خبرنگاران گفت: اوت لندر جدید طراحی داخلی و بدنه بسیار زیبا و چشمگیری دارد و با تغییرات زیادی که مهندسان روی سیستم این خودرو انجام داده‌اند موقع رانندگی با آن این احساس را دارید که سوار یک خودروی کاملا جدید هستید.

زیر کاپوت این خودرو تغیرات زیادی نسبت به مدل 2015 مشاهده نمی‌شود؛ یک موتور 2.4 لیتری 4 سیلندر با 166 اسب بخار قدرت، البته مدل 3 لیتری 6 سیلندر با قدرت 224 اسب بخار هم در سال 2016 در دسترس خواهد بود. سیستم استاندارد انتقال قدرت مدل 4 سیلندر  به صورت دستی است و این در حالی است که در مدل 6 سیلندر هم دستی است و هم اتوماتیک 6 سرعته. این خودرو به صورت استاندارد دیفراسیل جلو است ولی به صورت دو دیفرانسیل هم موجود خواهد بود.

میتسوبیشی اعلام کرد سیستم انتقال قدرت دستی مدل 2016 برای بدست آوردن شتاب بیشتربوده و سیستم تعلیق و سیستم برقی فرمان این مدل بهبود پیدا کرده است.

در قسمت جلو و عقب این اوتلندر تغییراتی انجام گرفته است که شامل گلگیرها و چراغ‌های جلو و چراغ‌های عقب می‌شود.

درباره طراحی داخلی این خودرو باید گفت فرمان، صفحه نمایش ناوبری و سیستم صوتی آن از نو طراحی شده است. به گفته میتسوبیشی شیشه جلوی جدید، شیشه درب عقب و مواد عایق صدایی که در این خودرو به کاربرده شده‌اند کابین آن را به یک محل آرام و بی سر و صدا تبدیل کرده است.

از رقبای اصلی اوتلندر جدید می‌توان به شورلت ایکوییناکس، نیسان راگ و توسان جدید هیوندا اشاره کرد. مدل 2015 در حال حاضر در مقام بیست و سوم از بین بیست و پنج شاسی‌بلند جمع و جور با قیمت مناسب قرار دارد. باید منتظر بود و دید که اوت لندر جدید می‌تواند مقام بهتری بین رقبا بدست آورد یا نه.

هنوز قیمت رسمی اوتلندر مدل 2016 از طرف میتسوبیشی اعلام نشده است اما قیمت مدل 2015 از 23195 دلار شروع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید