معماری
داروی گیاهی کنترل کننده قند خون

داروی گیاهی قند خون و دیابت

با مصرف این مواد غذایی قند خون‌تان را کاهش دهید،داروی گیاهی کنترل کننده قند خون،گیاهان دارویی برای دیابتی ها
قبل از آنکه دیابت چشم‌هایتان را از شما بگیرد، قبل از آنکه پاهایتان به خاطر این بیماری از دست برود و قلبتان از زدن بایستد، به فکر درمان این بیماری بیفتید. داروهایی که متخصصان برایتان تجویز می‌کنند را به‌موقع مصرف کنید، مرتب سطح قند خونتان را کنترل کنید و از این مواد غذایی بیشتر در رژیم روزانه‌تان استفاده کنید.
روغن‌زیتون
روغن‌زیتون یکی از بهترین مواد غذایی برای بیماران مبتلابه دیابت است. گذشته از این، اگر هنوز به این بیماری دچار نشده‌اید، با مصرف این روغن می‌توانید خطر ابتلا به آن را تا ۵۰ درصد پایین بیاورید.
انواع توت‌ها
برای تنظیم سطح قند خونتان، تا جایی که می‌توانید انواع توت را مصرف کنید. این میوه‌های سرشار از آنتی‌اکسیدان باعث می‌شوند انسولین به اندازه کافی در بدنتان تولید شود.
دارچین
دارچین ازجمله ادویه‌هایی است که کمک زیادی به بیماران دیابتی می‌کند. محققان می‌گویند اگر دیابتی‌ها هرروز یک قاشق چای‌خوری دارچین بخورند، قند خونشان کاهش می‌یابد و بدنشان به اندازه کافی انسولین تولید می‌کند.
لوبیا
مطالعات نشان می‌دهد دانه‌های لوبیا به کنترل سطح قند خون در افراد مبتلابه دیابت نوع ۲ کمک می‌کند. لوبیا سرشار از فیبر و پروتئین است و منیزیوم و پتاسیم فراوانی را هم در خود دارد.
هویج
مقدار قند موجود در هویج بسیار کم است و مصرف این گیاه سرشار از بتاکاروتن، به کاهش خطر ابتلا به دیابت و کنترل بهتر میزان قند خون کمک می‌کند.
ماست
یکی از بهترین مواد غذایی که دیابتی‌ها باید هرروز آن را مصرفش کنند ماست است. این ماده کم‌چرب و سرشار از پروتئین، کربوهیدرات کمی دارد و خطر دچار شدن به دیابت نوع ۲ را پایین می‌آورد و در صورت ابتلا هم عوارض آن را کاهش می‌دهد.