آرایش چشم‌های دخترانه، امتحان کنید!

مدآنلاین: اگر از آرایش‌های یکنواخت و تکراری که هر روز انجام می‌دهید خسته شده‌اید، این ایده‌های آرایش چشم را ببینید. شاید تا کنون آرایشی که مناسب صورت‌تان باشد را پیدا کرده باشید اما بیایید مدل‌های دیگر را هم امتحان کنید. این مدل‌ها برای هر دختری مناسب است. آرایش چشم  با آن همه  رنگ و لعاب ، شما را خلاق و خاص می‌کند.

آرایش چشم دودی

می‌گویند هیچ آرایش چشمی زیباتر و هوشمندانه‌تر از آرایش دودی نیست. اگر می‌خواهید به تیم ستارگان و سلبریتی‌هایی که آرایش دودی می‌کنند بپیوندید، پیش بروید و از امتحان کردن آن نترسید. آرایش دودی معمولا با یک رنگ سایه انجام می‌شود (قهوه‌ای، طوسی و یا مشکی) . اما دخترهای شجاع این آرایش را با رنگ آبی ملوانی و آلو سیاهی تیره هم انجام می‌دهند.

خط چشم دنباله‌دار یا خط چشم گربه‌ای

منظور از خط چشم دنباله‌دار همان خط چشم گربه‌ای است.این آرایش برای همه مناسب است و حتی فرم چشم‌ها را زیبا‌تر هم می‌کند. این روزها در بین سلبریتی‌ها طرفدار زیادی دارد و به نظر می‌رسد که هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد. شما هرگز از این آرایش فوق‌العاده خسته نخواهید شد و می‌توانید در هر مراسمی ازآن استفاده کنید. یک دنباله ملایم برای آرایش روزانه مناسب است و یک دنباله پهن و بلند هم برای میهمانی. این آرایش چشم را با یک رژ قرمز جیغ کامل‌تر کنید.

خط چشم دو دنباله

دو دنباله مطمئنا بهتر از یک دنباله است. موافقید؟ زیبا ، پرزرق و برق، غیر قابل‌اجتناب و هوشمندانه. این آرایش بهترین راهکار برای چرخیدن سرها به طرف شماست. این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده. خانم‌های زیبا، شما حداقل باید یک بار این آرایش را امتحان کنید. رژلب قرمز را هم فراموش نکنید.

آرایش لبه چشم با سرمه

رنگ‌های ملایم و زنانه بسیار زیادی وجود دارد، اما این آرایش برای دخترهایی مناسب است که می‌خواهند در کل جمعیت بدرخشند. یکی از بهترین راه‌ها برای درشت کردن چشم‌ها این است که دور کل چشم ( چه بالا و چه پایین ) از سرمه قدیمی‌ها استفاده کنید. این آرایش تیره است و چهره‌تان را به کلی عوض می‌کند. این آرایش جذاب برای کسانی است که امتحان کردن چیزهای جدید را دوست دارند. برای اینکه آن را کامل کنید، هر چه محوتر باشد بهتر است.

آرایش براق و اکلیلی

بله، اکلیل شگفت‌آور است. این آرایش توجه‌ها را به شما جلب می‌کند و چهره‌ای درخشان خواهید داشت؛ جذابیت زیادی دارد و به هر رنگ پوست و مویی می‌آید.  مهم است مطمئن شوید که رنگ سایه و اکلیل‌تان با هم ست است. رنگ نقره‌ای و طلایی به آسانی با هر رنگی ست می‌شوند. می‌توانید این آرایش را برای مراسم‌های بزرگ امتحان کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.