استروئیدهای طبیعی (غذاهای استروئید دار)

انواع غذاهای حاوی استروئید،استروئیهای طبیعی،مواد غذایی استروئید دار،بهترین استروئید های موجود در دنیا

کوینولا

کوینولا باعث افزایش تستسترون و هورمون های جسم زرد می شود.سرشار از استروئیدها می باشد.

کوینولا یک گیاه آمریکای جنوبی غنی از کربوهیدرات هاست.کوینولا بیش از هر دانه دیگری حاوی پروتئین و چربی اشباع نشده است، اما کربوهیدرات موجود در آن از بیشتر دانه کمتر است، و منبع بسیار خوبی از کلسیم، آهن، فسفر، ویتامین­های B ، ویتامین E میباشد.

این دانه به حفظ سطح قند خون کمک می کند. ما معمولاً تصور می کنیم که کوینولا یک غلات است اما در واقع یک دانه گیاهی است که با نام علمی Chenopodium نمایان شده است که با چغندر، برگ چغندر ، اسفناج مرتبط است. این دانه غنی از اسید آمینه است که نه تنها مغذی بوده بلکه خوشمزه  نیز است. نه تنها کوینولا حاوی پروتئین بالایی است  بلکه پروتئین آن کامل بوده و شامل تمام اسیدهای آمینه ضروری می باشد.

نه تنها اسید آمینه کوینولا متعادل است، بلکه انتخاب خوبی برای تامین پروتئین کافی گیاه خواران بوده، و این دانه از اسید آمینه لیزین که برای رشد و ترمیم ضروری است نیز برخوردار است. به دلیل اینکه این دانه منبع بسیار خوبی از منگنز است، منبع خوبی از منیزیوم، مس، آهن، و فسفر نیز است که به خصوص برای افراد مبتلا به سردرد میگرن، دیابت و تصلب شرائین مفید است.کالری موجود در یک فنجان کوینولا 637 کیلو کالری میباشد.کوینولا

در هر 180 کیلو کالری، 5/3 گرم چربی،و 3 WW در 4/1 فنجان کوینولا. مقدار موجود در هر فنجان: 636 کیلوکالری از 89% چربی. جمعاً 10 گرم چربی، 1 گرم چربی اشباع شده، 4 گرم چربی اشباع نشده، سدیم 36 میلی گرم، جمعاً 117 گرم کربوهیدرات، 10 گرم فیبر، 22 گرم پروتئین، 10% کلسیم، 87% آهن، 22% تیامین، 40% ریبوفلاوین، 25% نیاسین، 18% اسید پانتوتنیک، 19% ویتامین B6 ، 36% پتاسیم، 70% فسفر، 89% منیزیم ، 37% زینک، 70% مس، درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری میباشد.

جو وحشی

جو وحشی غنی از استروئید مانند ساپونین است.جز استروئیدهای طبیعی می باشد.

جو وحشی

زرده تخم مرغ

زرده تخم مرغ یکی از بهترین منابع غذایی برای کلسترول رژیم غذایی می باشد. کلسترول ممکن است بهترین استروئید طبیعی و یک پیش ماده برای همه  استروئیدهای بدن باشد و زرده تخم مرغ هم سرشار از کلسترول می باشد.

زرده تخم مرغ

کرفس

بر اساس آخرین تحقیقات حتی بوی کرفس هم بیضه را تحریک می کند.کرفس سرشار از دو استروئید طبیعی به نام اندرستونون و اندرستونول می باشد.

کرفس

باقلا

باقلا به خوبی برای توانایی خود را برای افزایش سطح هورمون رشد انسانی و دوپامین ، شناخته شده است و  به افزایش سطح تستوسترون کمک می کند.

باقلا

اسفناج

اسفناج حاوی مقادیر بالایی از phytoecdysteroids ، از جمله ecdysterone و دهیدرواپیاندروسترون است که به عنوان استروئید طبیعی در بدن انسان عمل می کنند و جز بهترین نوع غذاهای استروئید دار طبیعی بدن می باشد.
اسفناج

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.