ایده‌هایی برای بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه

مدآنلاین: با توجه به اندازه  آشپزخانه، می‌توان از تمام نقاط آن استفاده بهینه کرد. فضای نگهداری لوازم آشپزخانه برای برخی از افراد مهم نیست. در بعضی از خانه‌ها، محل خوراک‌خانه شامل قفسه‌بندی‌ها و کابینت‌بندی است. برای شما که آپارتمان‌نشین هستید، مد‌آنلاین چند ایده برای بزرگ کردن خوراک‌خانه ارائه داده است. با ما همراه باشید.

– در بیشتر خانه‌ها، اندازه آشپزخانه‌ها و خوراک‌خانه‌ها مناسب است. سعی کنید از سایر لوازم منزل در این منطقه استفاده نکنید. هر وسیله‌ای جای خود را دارد. سطل آشغال را می‌توانید در کابینت زیر سینک ظرفشویی قرار دهید. بسته‌های بزرگ و کارتن‌ها را در انباری و یا پارکینگ خانه بگذارید.

-اگر در داخل قفسه‌های آشپزخانه شما جای کافی وجود ندارد، از قفسه‌بندی‌های جدید که عمق بیشتر دارند استفاده کنید. به جای یک نوع قفسه تکراری می‌توانید از چند مدل متفاوت آن استفاده کنید. ادویه‌جات و سس و رب‌ها را در کابینت‌های در بسته بگذارید. کشوهای بلند و عریض نیز انتخابی ایده‌آل برای نگهداری جعبه‌ها هستند.

– درها را حذف کنید: در بسیاری از آشپزخانه‌ها به‌خصوص خانه‌های قدیمی، درهای کمدها و کابینت‌ها جای زیادی اشغال می‌کنند؛به‌ویژه درهایی با قفل‌های چرخشی یا درها را حذف کنید ویا از درهای کشویی به جای آنها استفاده کنید. اگر از آن‌دسته افراد هستید که دوست دارند آشپزخانه همیشه تمیز دیده شود، مطمئنا این ایده بسیار مناسب خواهد بود.

– به جای استفاده از قفسه‌های روی تمام دیوارها، برخی از دیوارها را برای آویزان کردن لوازم آشپزخانه نگه دارید. دیوارهای عمودی را تا سقف تمیز نگه دارید.

به یاد داشته باشید هر کار کوچکی که برای تزئین آشپزخانه خود انجام دهید، نمای آن را تغییر خواهد داد. خوراک‌خانه جایی است که بیشتر افراد از آشپزی در آنجا لذت می‌برند. آیا آشپزخانه  شما دارای کابینت‌بندی و قفسه‌بندی کم و یا جاگیر است؟ خوشحال می‌شویم نظر شما را هم بدانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *