ایده‌هایی جدید برای نمایش دکور آشپزخانه

مدآنلاین: آشپزخانه معمولا قلب هر خانه است و مهمترین هدف در قلب خانه، آشپزی است. در طی چند سال اخیر، آشپزخانه‌ها تبدیل به مکانی برای تجمع اعضای فامیل و دوستان شده‌اند. اگر به دنبال راهی هستید که بتوانید لوازم دیدنی و دکوری خود را در آشپزخانه به خوبی به نمایش بگذارید، مدآنلاین ایده‌هایی برای شما دارد:

– کاری کنید که تمام وسایل در آشپزخانه دیده شوند. اگر مجموعه‌ای از کتاب و مدال‌های کسب شده دارید و آشپزخانه مجاور اتاق نشیمن و غذاخوری است، از ویترین‌های مخصوص کوچک برای نمایش آنها استفاده کنید.

– کابینت‌های شیشه‌ای، بهترین آیتم برای نشان دادن لوازم تزئینی‌اند. به یاد بیاورید که چگونه می‌توان قابلمه‌ها و ماهی‌تابه‌ها را در داخل کابینت‌های در بسته قرار داد تا دیده نشوند. از طرف دیگر می‌توان لوازم دکوری را در کابینت‌های جلویی که شیشه‌ای هستند جا داد و به محض روشن کردن لامپ درون کابینت در شب، نمایی زیبا به لوازم داد.

-اگر از آن‌دسته افراد هستید که دوست ندارند وسایل تزئینی را در داخل کابینت قرار دهند، می‌توانید آنها در قفسه‌های دیواری که مابین پنجره و کابینت‌های پایینی تعبیه شده‌اند، قرار دهید.

– برچسب‌های زیبا و عکس‌های خانوادگی خود را روی یخچال و یا بالای میز غذاخوری بر روی دیوارهای سفید بچسبانید تا در معرض دید باشند.

با انجام این ایده‌ها، آشپزخانه‌ای شیک شبیه یک اتاق لوکس خواهید داشت. اتاقی که تنها مکانی برای جوشاندن آب و یا سرخ کردن پیاز و… نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *