ایده‌های تزیین دیوار و دکوراسیون برای فصل بهار بهار روی دیوارهای خانه شما

مدآنلاین: رایج‌ترین روش تزئین دیوارهای خانه نصب کاغذ دیواری است که از تنوع بسیار زیادی هم برخوردار است. انواع کاغذ دیواری سنتی، مدرن، معاصر و … به شما انتخاب‌های زیادی می‌دهند و فقط با یک کاغذ دیواری می‌توانید سبک دکور منزل را دگرگون کنید.

گزینه‌های دیگری همچون دیوارنقش یا مورال (mural) که قبلاً بیشتر رایج بودند و حالا دوباره مد شده‌اند نیز از گزینه‌های محبوب هستند. همچنین تابلوهای بزرگ یا چند تابلوی کوچک در کنار هم، مجسمه‌ها یا وسایل تزئینی دیواری، ساعت، مجموعه بشقاب یا هر چیز دیگری که بتوان به دیوار آویزان کرد هم محبوب شده‌اند. حتی می‌توان دیوار را با فرش تزئین کرد.

به نوشته پورتال نوروز، عکس برگردان و تصاویر جالبی و بامزه‌ای هم برای اتاق کودکان می‌توان نصب کرد یا تصاویر دلخواه را با دست روی دیوار نقاشی کرد. نصب آینه، نقشه، قرار دادن قفسه کتاب‌ها کنج دیوار، چیدن ظروف مختلف در کنار دیوار و … نیز انتخاب‌های دیگری هستند.

با این همه، با آنکه نصب کاغذدیواری‌های رنگی و گل‌دار برای بهار بسیار رایج است، ولی شما می‌توانید با خلاقیت خود  با هر وسیله‌ای دیوارهای‌تان را تزئین کنید. نمونه‌های زیر هم می‌توانند الهام‌بخش باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *