ایده‌های شیک برای دکوراسیون اتاق نوزاد

مدآنلاین: ایجاد دکوراسیون شیک و زنده در اتاق بسیار زیباست چون سبکی است گرم، دوستانه، زیبا و البته چند کاره. شما می‌توانید برای همه اتاق‌های خانه همچون اتاق نوزاد از این سبک تزئینی استفاده کنید. ما در اینجا چند نمونه از دکوراسیون‌ برای اتاق نوزاد را به شما ارائه می‌دهیم.

– نکته قابل توجه در این اتاق، تخت‌خواب آن است که بارنگ پرده و بافت و رنگ‌های دیوارها در تعامل و همخوانی است.


– روش بسیار عالی برای ایجاد دکور زنده در اتاق نوزاد، استفاده از هنرهای دستی است. برای نمونه شما می‌توانید کاردستی‌های زیبا همچون قاب عکس را بر روی دیوار و هر جای دیگر اتاق نصب کنید.


– نظرتان درمورد دکوراسیون این اتاق چیست؟ یکی از دیوارها را به عنوان گالری انتخاب کرده و اثاثیه اتاق، همگی شیک و زیبا هستند. نمای لامپ‌ها بسیار چشم‌نواز است و از رنگ‌های ملایم و دلچسب استفاده شده است.


– شما می‌توانید از جزئیات زیباتر برای دادن نمایی شیک در اتاق نوزاد استفاده کنید. برای این منظور از تمام عناصر تک به تک بهره ببرید. در این اتاق، همه لوازم نقش و کاربرد حاص خود را دارند و هرکدام بیانگر سبکی خاص‌اند. به لوستر، آباژور، دکورهای دیواری و رنگ دیوارها نگاه کنید.


– رنگ‌های روشن و ملایم، تنها گزینه‌های انتخابی نیستند. رنگ‌های تیره نیز جذابیت خاص خود را دارند. در این نمونه، اثاثیه مشکی در اتاق با دیوارهای آبی، بسیار زیبا هستند.


– قاب عکس‌ها و تصاویر دیواری نیز سبکی شیک در اتاق نوزادان ایجاد می‌کنند. بهتر است از کاغذ دیواری‌های زیبا و طرح‌دار و بافت‌هایی با رنگ تیره استفاده شود.


– از روتختی‌های کم رنگ و زیبا استفاده کنید. آنها نمایی دلگرم و راحت در اتاق ایجاد می‌کنند. پرده‌ها را از یاد نبرید.


– کوچکترین جزء در هر دکور، اغلب مهمترین نقش را ایفا می‌کند.در اتاق نوزاد شما می‌توانید قفسه‌های روباز را با اسباب بازی یا قاب عکس و کتاب تزئین کنید.


– با استفاده از لوازم جانبی خاص نیز می‌توان اتاق نوزاد را بسیار شیک تزئین کرد. یک کمد کوچک در اتاق می‌تواند فضایی شیک ایجاد کند بخصوص وقتی رنگ شود.


– با رنگ‌های مناسب اتاق نوزاد را به محیطی گرم و دوستانه تبدیل کنید. بهتر است به جای رنگ‌های روشن از تونالیته قهوه‌ای و بژ در ترکیب با رنگ‌های محو استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *