ایده‌های طراحی اتاق نشیمن رسمی

مدآنلاین: در سال‌های اخیر، طراحان اتاق نشیمن  گرایش بیشتری به سبک راحتی و یا رسمی داشته‌اند و از سبک‌های سنتی بسیار فاصله گرفته‌اند.در حقیقت در بیشتر خانه‌ها(بزرگ و کوچک)،اتاق نشیمن هم مکانی است برای سرگرمی و هم مکانی برای تجمع دوستان و اعضای فامیل.

به گالری عکس‌هایی که برای‌تان آماده کرده‌ایم، نگاه کنید. بیشتر این نمونه‌ها متعلق به خانه‌های لوکس بوده و به نظر می‌رسد فضایی آرام باشند. در این اتاق‌های نشیمن از مبلمان راحتی و میز و صندلی‌های ساده استفاده شده است. در نظر داشته باشید دکوراسیون اتاق نشیمن به صورت رسمی، هرگز از زیبایی‌های آن نمی‌کاهد.

یکی از ایده‌های طراحی ،اندازه اتاق نشیمن است.اتاق نشیمن معرکه در فضای کوچک هم می‌تواند نمونه‌ای بی‌نظیر باشد. بزرگی اتاق همیشه دلیل بر زیبایی آن نیست. در این نمونه‌ها که برای‌تان به نمایش گذاشته‌ایم، اتاق‌های نشیمن همگی کوچک و در عین حال بسیار کاربردی هستند.

اگرچه ممکن است در اولین نگاه، طراحی و دکوراسیون حمام و آشپزخانه بسیار مشکل به نظر برسد ولی در حقیقت این اتاق نشیمن است که به دلیل اجزای پیچیده  دکوری از سقف گرفته تا کف اتاق، به بودجه و زمان بیشتری نیاز دارد. نمونه اتاق‌های زیر بسیار متنوع هستند و شما مطمئن باشید اهل هرگونه سلیقه‌ای  هم که باشید، یکی از این طرح‌ها را برای خانه خود انتخاب خواهید کرد.

– اتاق نشیمن اوپن به همراه اتاق غذاخوری. کف اتاق از سنگ مرمر سفید به همراه قالیچه‌ای طبیعی با طرح سنگی.

– اتاق نشیمن با چند پنجره در سه گوشه اتاق. دیوارها، شومینه و مبلمان همگی سفید هستند.

– اتاق نشیمن با درهای شیشه‌ای. کف اتاق به رنگ قهوه‌ای تیره و رنگ فرش،متناسب با رنگ مبلمان است. رنگ سفید و بژ در اطراف شومینه جلب توجه می‌کنند.

– اتاق نشیمن به همراه آشپزخانه و دسترسی به بالکن.

– اتاق نشیمن با شومینه سنگی، پوشش سفید، مبلمان راحتی سفید و فرش بژ.

– دو اتاق به هم چسبیده با شومینه سفید، فرش‌های بزرگ و میز و صندلی غذاخوری جذاب.

– خانه‌ای با اتاق نشیمن بزرگ و بدون دیوارهای اطراف که در وسط اتاق، مبلمان با طرح گرد چیده شده‌اند. در این اتاق از یک تلویزیون و شومینه به همراه پارکت‌های چوبی استفاده شده است.

– اتاق نشیمن با طرح دفتر کاری به همراه مبلمان کم و چند پنجره، دیوارهای بژ و سفید، پارکت تیره و مبلمان سفید.

– اتاق نشیمن با شومینه‌ای با فرم‌های پنجره، رنگ تیره چوب‌ها به همراه قالیچه‌ طرح‌دار.

– اتاق نشیمنی با الهام از طرح گرمسیری با درختان و گیاهان و سقف بلند.

– تصویری از یک اتاق نشیمن بزرگ به همراه شومینه و دو پنجره.

– اتاق نشیمن رسمی با مبلمان و میز قهوه‌ای به شکل u که رو به شومینه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *