بلفارول (روش مصرف لوسیون ابرو و مژه،فواید و عوارض جانبی)

بلفارول جانشین چربی های مفید پوست و موها که در اثر شستشو با پاک کننده ها از بین رفته و سبب شوره و سبوره پوست و شکنندگی و موخوره مو ها شده است میگردد. لذا مصرف بلفارول علاوه بر درمان بیماری های پوست و مو ، سبب شادابی و طراوت پوست و موها می گردد.

به علت خواص ضد میکروبی و ضد التهابی میرتول ، این فرمول باعث پاک شدن سطح پوست و ریشه مو ها از عوامل میکروبی اعم از قارچ و باکتری و همچنین از بین بردن التهابات ناشی از مصرف مواد شیمیایی و پاک کننده در موضع می گردد.

موارد مصرف بلفارول

تقویت‌ کننده و رشد ابرو و مژه
تقویت کننده مو
ضد شوره و التهاب پلکها

دستور مصرف

پس از استحمام ابروها ، مژه ها و مو ها را چرب نمایید بگونه ای که ریشه مو ها کاملا به محلول آغشته شود. مقدار مناسب (با توجه به حجم موها و سطح پوست از ۱ تا ۱۰ قطره) کف دست ریخته دست ها را به هم مالیده و موها را در حالیکه مرطوب هستن کاملا ماساژ دهید سپس برس بکشید.

شرایط نگهداری
در جای خنک نگهداری و از باز ماندن درب ظرف به مدت طولانی خودداری شود.

احتیاط

بلفارول باعث سوزش چشم میگردد ، هنگام مصرف سعی شود به چشم وارد نشود (چنانچه سهوا مخاط چشم ها به دارو آلوده گردد چند ثانیه چشم ها را باز نگه دارند ، خودبه خود اثر آن از بین میرود).
در کودکان با احتیاط مصرف شود.

عوارض جانبی بلفارول

در موارد خاصی برخی افراد نسبت به ترکیبات بلفارول حساسیت به صورت خارش و جوش های ریز در محل مصرف نشان داده اند از این رو ضروری است قبل از کاربرد جهت تست حساسیت زایی , روی پوست بازو که به طرف بدن است, مقدار کمی از بلفارول مالیده و پس از دو ساعت در صورت عدم بروز حساسیت استفاده گردد.

توضیحات

ریزش مو های سر و صورت اغلب به دلیل حساسیت های پوستی و یا آلودگی های قارچی است. عوارض این آلودگی ها به صورت ریزش ، خارش و گاهی شوره (بخصوص پلک ها) تظاهر میکنند در بلفاریت ، مایت ها( دمودکس) هم گاهی دخالت دارند خوشبختانه این فرآورده بروی مایت و تخم های آن نیز موثر است.

اثر درمانی

قابلیت‌های بلفارول به حدی است که حتی ریزش ابرو و مژه را نیز متوقف می‌کند و بعد از مدتی همان فردی که از ریزش رنج می‌برده دارای مژه و ابروهایی سالم و زیبا خواهد شد .

ریزش موهای سروصورت اغلب به دلیل حساسیت‌های پوستی و یا آلودگی‌های قارچی است . عوارض این آلودگی‌ها به‌صورت ریزش ، خارش و گاهی شوره ( بخصوص پلک‌ها ) تظاهر می‌کند . در بلفاریت مالت‌ها ( دمودکس ) هم گاهی دخالت دارند که خوشبختانه این دارو بر روی مایت و تخم‌های آن نیز مؤثر است .

همچنین درباره روش های پر کردن ابروهای خود بخوانید

اثرات ضدعفونی‌ کنندگی بلفارول

برخی باکتری‌ها و قارچ‌های ساپروفیت در شرایط مناسب ( چربی پوست ) فعال ‌شده و با ترشح مواد حساسیت زا و نفوذ به پیاز مو باعث فساد و تخریب آن می‌گردند (ریزش مو) .

میرتول موجود در بلفارول یک ضد قارچ و باکتری قوی است ( بخصوص در گرم مثبت‌ها ) و با استفاده از این اثر پوست و مو ( موهای سر ، ابرو و مژه ) را کاملاً ضدعفونی کرده و صدمات ناشی از فعالیت عوامل مخرب فوق را از بین می‌برد .

اثرات ضدالتهاب

موادی مانند رنگ‌ها ، رنگ‌برها و مواد جانبی مربوط به فرآورده‌های بهداشتی و حتی متابولیت میکروارگانیسم‌ها باعث حساسیت ( التهاب و خارش ) پوست می‌شوند .

پوست ملتهب قادر به نگهداری پیاز مو ( موهای سر ، ابرو و مژه ) در بستر خود و ممانعت از ورود میکروب‌ها به سد خود نیست بنابراین علاوه بر ایجاد شوره موجب پژمردگی ، رنگ‌پریدگی و نهایتاً ریزش آن‌ها می‌گردد .

بلفارول حساسیت و خارش را کاملاً از بین می‌برد و حتی موجب درمان جوش‌های سطح پوست می‌گردد.

بسته بندی
بلفارول به فرم لوسیون در ظروف ۱۵میلی لیتری به شکل قطره تهیه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.