جذاب باشید با لباس‌های جذاب

مدآنلاین: آقایان چگونه ظاهری جذاب داشته باشند؟ مد آقایان به اندازه خانم‌ها تبلیغ نمی‌شود، اما این بدین معنی نیست که آقایان نباید شیک و مطابق با مد روز باشند. اگر می‌خواهید ظاهر خودتان را زیبا و جذاب نشان دهید، به نکاتی که در اینجا برای‌تان آورده‌ایم، توجه کنید.
– حداقل‌ها را انتخاب کنید

ما از ترکیب لباس‌های آبی، سیاه و سفید آقایان لذت می‌بریم. اگر می‌خواهید ظاهری مناسب و رسمی برای ملاقات‌های کاری خود داشته باشید، این ۳ رنگ ساده را انتخاب کنید.
– چند لایه لباس روی هم بپوشید

می‌خواهید ظاهر خود را جذاب‌تر کنید؟ چند لایه لباس روی هم بپوشد. ساده است! یک پیراهن با دکمه‌های باز روی تیشرتی ساده به همراه شلوار جین به تن کنید.
– کلاسیک باشید


شما می‌توانید رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید. یک شلوار سبز، بلوز راه راه آبی و کتی طوسی برای محل کار، لباسی کلاسیک و مناسب برای شما است.

– لباسی راحت به تن کنید


آیا به راحتی بیش از زیبایی اهمیت می‌دهید؟ خوب است! اما با اضافه کردن یک کلاه و کفش چرمی، علاوه بر راحتی، بر جذابیت خود نیز بیافزایید.

– اسپرت باشید


اگر دوست دارید کفش کتانی به پا کنید، اشکالی ندارید. شما می‌توانید با تا کردن لبه شلوار جین‌تان، شیک‌تر به نظر برسید. برای هماهنگی بیشتر، آستین پیراهن‌تان را نیز کمی تا کنید.

–  رنگ‌های خنثی انتخاب کنید

ما هم گاهی از لباس‌های غیررسمی لذت می‌بریم. لباس‌هایی با رنگ‌های خنثی و یک کلاه بافتنی انتخاب خوبی برای شماست.

– از طرح‌های مختلف پارچه استفاده کنید

آقایان می‌توانند شلوار جین را به همراه جلیقه، پیراهن و کت به تن کنند. برای جذابیت بیشتر از طرح‌های مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال کتی شطرنجی به تن کنید.
– رنگ‌های ساده انتخاب کنید

می‌توانید لباس‌هایی به رنگ ساده انتخاب و به تن کنید. بهتر است یکی از آنها رنگ خنثی و روشن، و دیگری پر رنگ و درخشان باشد.

–  صندل زیبا بپوشید

صندل با شلوار جین روشن که لبه‌های آن برگشته، زیبا به نظر می‌رسد.

– از رنگ‌های شاد نترسید

آیا این شلوارک قرمز رنگ با پیراهنی که روی آرنج‌اش طرحی راه راه رنگی دارد، جذاب نیست؟

–  رنگ‌های آکروماتیک انتخاب خوبی است

اگر از پوشیدن لباس‌هایی با رنگ روشن و جیغ لذت نمی‌برید، رنگ‌های آکروماتیک (رنگ‌های بی‌رنگ مثل سفید و سیاه و خاکستری) را امتحان کنید.
–  کلاه کپ به سر کنید

کلاه‌های کپ واقعا جذاب هستند، به خصوص زمانی که با شلوار جین و پیراهن ست شوند.
– شلوار خاکی بپوشید


ست کردن تیشرت راه راه به همراه شلوار خاکی در عین سادگی بسیار شیک است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *