خوردنی های مناسب لاغری

آشنایی با خوراکی ها و نوشیدنی های چربی سوزی

وقتی نیمی از روز پشت میز کارتان نشسته‌اید، بعید است توصیه‌ های متخصصان تغذیه، که می‌ گویند نخورید و بسوزانید، کمک زیادی به شما بکند؛ اما در همین روزهای کم‌ تحرکی هم می‌ توانید با عمل کردن به برخی توصیه‌ ها سوخت‌ و ساز بدنتان را بالا ببرید و نگذارید چاقی، که هزار و یک بیماری را به جانتان می‌ اندازد، شما را از پا دربیاورد.

شیر

درست است که شیر مثل نوشیدنی‌ های دیگری که معرفی کردیم بدون کالری نیست، اما می‌ تواند به شما در لاغری کمک کند. کلسیمی که این نوشیدنی پرخاصیت دارد، به تجزیه سلول‌ های چربی بدنتان کمک می‌ کند و شما را لاغر می‌ کند.

قهوه تلخ

اگر هوس نوشیدنی کرده‌ اید، به جای اینکه چای و چند حبه قند بخورید، سراغ قهوه تلخ بروید. این نوشیدنی پرخاصیت نه‌ تنها کالری که شما را چاق کند ندارد، بلکه سرشار از آنتی‌ اکسیدان است و می‌ تواند تمرکزتان را بیشتر کند. گذشته از این، خوردن قهوه خلق‌ و خویتان را بهتر می‌ کند و به شما برای بهتر کنار آمدن با همکارانتان کمک می‌ کند.

چای سبز

اگر ذائقه‌ تان با قهوه تلخ بدون شکر کنار نمی‌ آید، سراغ چای سبز بروید. این چای سرشار از آنتی‌ اکسیدان سوخت‌ و ساز بدنتان را بالا می‌ برد و به شما برای سوزاندن چربی بیشتر کمک می‌ کند.

اسموتی کاهو

اگر با سبزیجات برگ‌ سبزی که سرشار از فیبر هستند برای خودتان اسموتی درست کنید، احتمال افزایش وزنتان پایین می‌ آید. فیبر می‌ تواند به شما احساس سیری را القا کند و در کاهش وزنتان موثر باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.