داروی گیاهی تقویت تخمدان ها

داروی گیاهی قوی تقویت تخمدان ها،میوه ها و غذاهای تقویت کننده و بارورکننده تخمک،تقویت تخمک با گیاهان دارویی
برای باروری موفق

ترکیب دمکرده ی گیاه بومادران+رازیانه+سیاهدانه+
افنان سر(فراسیون سفید)
باعسل کوهی،شیرین کرده ،میل نمایید.
دوباردر روز
به جزروزهای قاعدگی

ممنوعیت مصرف برای زنان بارداروشیرده
ممنوعیت مصرف برای افرادی که التهاب معده،روده،مثانه ومشکلات قلبی دارند.

میوه های مفید برای تقویت و افزایش اسپرم و تخمک

مردهایی که می خواهند بچه دار شوند، بهتر است از انواع و اقسام میوه ها و سبزیجات، حداقل ۵ وعده در روز، استفاده کنند.آنتی اکسیدان های گلوتاتیون و کریپتوکسانتین، که بیشتر در سبزیجات، گوجه فرنگی، فلفل و پرتقال وجود دارد، قدرت و سلامت اسپرم را تضمین می کند.

گوجه فرنگی و میوه هایی که موجب تقویت اسپرم و تخمک می شوند

آواکادو : از آنجایی که آووکادو سرشار از ویتامین E، ویتامین B6، و فولیک اسید است، افزایش تحرک و جنبندگی اسپرم با مصرف آووکادو، آن را به ماده غذایی مناسب برای افزایش باروری تبدیل کرده است.

موز : این میوه سرشار از آنزیمی به نام “بروملین” است. آنزیمی که نقش مهمی در تنظیم هورمون های مردانه دارد. موز همچنین میوه ای سرشار از ویتامین B1، ویتامین A، و ویتامین C است که با افزایش استقامت و پایداری اسپرم ها قدرت باروری را در مردان افزایش می دهد.

گردو و بادام :مصرف روزانه ۲ عدد گردو در روز می تواند مناسب باشد. از دوره ی باستان این اعتقاد وجود دارد که بادام میل جنسی را افزایش می دهد. در سال ۲۰۰۷، محققان ایتالیایی اعلام کردند عملکرد و قوای جنسی زنانی که از سندرم متابولیک رنج می برند پس از دو سال مصرف بادام، میوه و سبزیجات، آجیل، مغزها و دانه های کامل و روغن زیتون بهبود یافته است

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.