تهیه دم نوش نعنا

کارمندهای فراموش‌ کار دم‌ نوش نعناع بخورند

هیچ‌ کس کارمند فراموش‌ کاری را درک نمی‌ کند که به خاطر استرس، کمبودهای بدن یا حافظه‌ ای که همیشه ضعیف بوده، کارهایش را خوب انجام نمی‌ دهد. اگر شما هم یکی از کارمندان فراموش‌ کاری هستید که به خاطر این مشکل همیشه گرفتار تنش‌ های کاری می‌ شوند، می‌ توانید از معجون‌ های طبیعی استفاده کنید که به‌ سادگی تهیه می‌ شوند.

دم‌ نوش نعناع یکی از آن‌ هاست. محققان می‌ گویند اگر نعناع را مثل چای دم کنید و عصاره‌اش را میل کنید، قدرت حافظه‌ تان بالا می‌ رود اما اگر میانه‌ ای با نعناع ندارید، می‌ توانید سراغ عصاره رزماری بروید تا اطلاعات و دستورهای مدیرتان را بهتر به خاطر بسپارید.

محققان می‌ گویند نوشیدن دم‌ نوش بابونه نه‌ تنها حافظه را تقویت نمی‌ کند، بلکه آن را کاهش هم می‌ دهد. البته به باور پژوهشگران تنها با خوردن این دم‌ نوش‌ ها نیست که به تقویت حافظه‌ تان کمک می‌ کنید.

محققان ثابت کرده‌ اند که انگور و برخی از توت‌ ها در تقویت حافظه موثرند. اما اگر آجیل‌ دوست هستید، می‌ توانیم یک آجیل مفید برای تقویت حافظه به شما معرفی کنیم.

محققان می‌ گویند مصرف بادام‌ زمینی در بالا بردن توانایی حافظه تاثیر دارد و اگر ه رروز چند دانه از آن را روی میز کارتان بگذارید و میل کنید حافظه‌ تان به‌ مرور تقویت می‌ شود.

گذشته از این، بادام‌ زمینی سرشار از پروتئین است و به خاطر سلنیوم فراوانی که دارد، باعث افزایش فعالیت آنتی‌ اکسیدان‌ ها در بدن می‌ شود.

درباره سلنیوم بیشتر بخوانید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.