دکوراسیون خانه با آینه!

مدآنلاین: طبق گفته «آندرا آروام روزو» هیچ قانون مشخصی برای دکوراسیون منزل با آینه‌ها وجود ندارد. وی معتقد است: آینه‌ها عمق و روشنایی خاصی به اتاق می‌دهند و مانند یک پنجره تزئینی، با رد شدن از کنار یک آینه تمام قد می‌توان خود را دید. اگر آینه‌ها را در محل مناسب خود نصب کنید، باعث انعکاس رنگ، روشنایی و تمرکز بیشتر خواهند شد. مدآنلاین در این بخش، چند نمونه از دکوراسیون خانه با آینه به شما ارائه می‌دهد.

در این اتاق از ۳ آینه افقی برای دادن عمق بیشتر بر روی دیوارهای روغنی استفاده شده و دکوراسیون و چیدمان دیوار مقابل به زیبایی در آن منعکس شده است. بدون نیاز به چرخیدن در اطراف منزل، نمای کلی دکوراسیون خانه دیده می‌شود.

آینه‌های منحصر به‌فرد روبه‌رو با نمای تتریس روی دیوار اتاق نشیمن نصب شده‌اند.در طراحی این اتاق، آینه‌ها نور کافی به اتاق داده و در عین حال نمونه‌ای برجسته به حساب می‌آیند. به نظر شما جالب نیست که رنگ توسی تیره دیوارهای این نمونه با روشنایی خاصی از دیوارهای روبرو دیده می‌شوند؟

برخی از طراحان علاقه چندانی به تزئین اتاق خواب با آینه ندارند. چون برخی از زوج‌ها دوست ندارند نمای تخت‌خواب از آینه دیده شود. بیشتر افراد دوست ندارند هنگام بیدار شدن از خواب، اولین چیزی که به  چشم‌شان می‌خورد، تاج سر تختی باشد که در آینه منعکس شده است. در این اتاق خواب، آینه‌ها را همچون تاج سرتخت در دیوار پشت تخت‌خواب نصب کرده‌اند و فضای اتاق تیره ، روشن‌تر شده است.

از آینه می‌توان به صورت خلاقانه به عنوان قاب عکس روی دیوار مانند نمونه زیر استفاده کرد. به گوشه‌های اریب و اشکال هندسی این آینه‌ها نگاه کنید که چگونه نمای این اتاق کسل‌کننده را به اتاقی زیبا تغییر داده‌اند.

در این حمام مدرن و شهری، آینه‌ها را بر روی دیوار کابینت حمام نصب کرده‌اند تا نه تنها نمایی کلاسیک ایجاد شود، بلکه رنگ نارنجی درهای روبرو در آینه منعکس شده و به دیوارهای آجری، حالتی طبیعی داده شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *