رنگ اتاق خواب، رنگ آرامش شماست

مدآنلاین: آیا به دنبال تغییر دکور اتاق خواب خانه‌تان هستید؟ در آپارتمان جدیدی ساکن شده‌اید؟خانه‌ای که مطابق میل‌تان است خریده و اکنون نوبت طراحی دکور داخلی اتاق خواب است؟ اکنون وقت آن رسیده تا درباره رنگ‌ها و مفاهیم آنها در چیدمان اتاق خواب صحبت کنیم. آیا می‌دانید رنگ‌های خاص، از رفتار روحی شما خبر می‌دهند؟! ما امروز چند رنگ پیشنهادی برای اتاق خواب شما به همراه روانشناسی آنها ارائه می‌دهیم. با ما همراه باشید.

– آبی آسمانی و زرد بهاری

برای ایجاد فضایی روشن می‌توانید از ترکیب رنگ آبی و زرد استفاده کنید. با این کار جوی کاملا طبیعی در اتاق ایجاد کرده‌اید. آرامشی که با دیدن رنگ آبی حاصل می‌شود، در ترکیب با انرژی حاصل از دیدن رنگ زرد، منجر به خلق محیطی آرام برای یک فرد خوش‌بین و مثبت‌نگر خواهد شد.

– سفید و صورتی پررنگ

فضایی مدرن و جذاب با ترکیب رنگ صورتی و سفید خلق کنید. صورتی که نماد گرم مزاجی است، با رنگ سفید که نماد سر زندگی  است، منجر به ایجاد اتاقی پر از انرژِی می‌شوند.

– سرخ آتشی و آبی مایل به سبز

این ترکیب رنگ برای افرادی که به دنبال خلق رابطه‌ای عاشقانه با طرف مقابل خود هستند، توصیه می‌شود. قرمز آتشی، رنگ هیجان و انرژی است و به همراه آبی فیروزه‌ای، فضایی شیک و رمانتیک خلق می‌کند.

– قهوه‌ای شکلاتی و کرمی عاجی

ترکیب رنگ قهوه‌ای خاکی یا شکلاتی با کرمی عاجی، اتاقی آرامش‌بخش و تا حدی سنتی ایجاد می‌کند. برای زوج‌هایی که طالب فضایی گرم و خانوادگی هستند، این ترکیب رنگ را توصیه می‌کنیم.

– بنفش کم رنگ و سبز نئونی

بنفش یاسی، رنگ مورد علاقه خانم‌ها و نماد آرامش و تسکین اعصاب است. ترکیب آن با سبز نئونی، فضایی پر جنب و جوش خلق می‌کند.
– نارنجی و کله غازی

با ترکیب این دو رنگ، فضایی شاد و سرزنده خواهید داشت. رنگ کله غازی نیز مانند سایه‌های آبی باعث آرامش و استراحت  می‌شود و با داشتن رگه‌های سبز، سرسبزی را در پی دارد. رنگ نارنجی به نوبه خود رنگ هیجان و شادمانی است.

– سیاه و سفید

ترکیب رنگی کاملا کلاسیک وجذاب. سیاه رنگ شجاعت و بی‌باکی است و در ترکیب با رنگ سفید درخشان‌، نمایی جسورانه خلق می‌کند.

– سبز چمنی و توسی

سبز رنگ زمین، طبیعت و تقویت قواست و توسی رنگ ابرها و مایه تمرکز اعصاب است. با ترکیب این دو رنگ، هر کسی احساس آرامش خواهد کرد.
– بنفش کم رنگ و صورتی رزی

با ترکیب رنگ بنفش و صورتی، اتاق خوابی کاملا رمانتیک و زیبا خلق می‌شود. بنفش که رنگ مورد علاقه خانم‌هاست در ترکیب با صورتی، اتاقی پر از امنیت خاطر خلق می‌کند.
– طلایی و بنفش تیره

سعی کنید از ترکیب رنگ طلایی و بنفش پر رنگ برای خلق اتاقی سلطنتی و بشاش استفاده کنید. طلایی، رنگی چشم‌نواز است و بنفش نماد وفاداری است که در مجموع در ترکیب با هم، نمایی سرزنده خلق می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *