روش‌های جدید برای فرق باز کردن مو

4

مدآنلاین: جدید کردن مدل مو لزوما به قیچی و رنگ نیاز ندارد. گاهی اوقات تغییرات بزرگ با یک تغییر کوچک بوجود می‌آیند. در اینجا چند نمونه از این تغییرات که شامل فرق باز کردن می‌شود را به شما نشان می‌دهیم.
4

برای این مدل موهای‌تان را با واکس مو صاف کنید. آن را روی سرتان بچسبانید و از قسمت شکستگی ابرو فرق کج باز کنید و به سمت مخالف بکشید. پشت مو را گوجه‌ای یا م اسبی ببندید.

4

این مدل مانند مدل قبلی است . اما این برای روز مناسب‌تر است. فرق کج باز کنید و موها را به جای چسباندن روی سر رها بگذارید و حجم دهید.

 

4

مدل زیگ زاگی. این مدل آشفته به هر فرم صورتی می‌آید و برای کمتر نشان دادن ریشه‌های در آمده مو مناسب است. تکه‌های کوچک مو را از راست به چپ و از چپ به راست بیاورید تا زیگزاگ شکل بگیرد.

 

4

فرق کج. همه موهایی دارند که به طور طبیعی به یک سمت گرایش داد. فرق کج به هر مدل صورتی می‌آید و خیلی معمولی و شیک است. با دست‌تان فرق کج را بازکنید تا طبیعی‌تر شود.این کار ظریف بودن مو را نشان نمی‌دهد.

 

4

موهای‌تان را در خط موها نگه دارید. برای اینکه موها آشفته نشود، وقتی هنوز خیس است به ریشه‌اش موس بزنید و فرق دلخواه‌تان را باز کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *