رپورتاژ: چای لاغری تن فیت ، دمنوش گیاهی برای کاهش وزن

چای لاغری تن فیت یک دمنوش ۱۰۰% گیاهی با ترکیبات چای سبز، زیره سبز، گل محمدی و غیره است که دارای فرمول علمی دقیق برای اثر گذاری مناسب و موثر بر لاغری می باشد.
چای گل رز و شفافیت پوست
این چای با دم کردن گلبرگ های گل رز حاضر می شود. همچنین این چای برای رفع یبوست نیز مفید است. نفخ می تواند دلیلی برای یبوست باشد. این نوشیدنی سموم بدن را پاکسازی می کند، باعث شفافیت پوست می شود و به کاهش وزن شما کمک قابل ملاحظه ای می کند.
دفع سموم بدن با چای گل رز

چای سیاه یا همان چای دمی روزانه
چای دمی که روزانه ، به صرف صبحانه یا عصرانه که نوش جان میکنید نیز، بخصوص اگر همراه با لیمو دم شود و تلخ نوش جان شود، برای کاهش وزن ایده آل است. چای سیاه و لیمو با افزایش سطح انرژی بدنتان، مقاومت بدن را بالا می برد. همچنین کمک می کند مواد مسموم از بدن به راحتی دفع شوند. چای سیاه غیر از تمام این مزایا، برای هضم و پاکسازی سیستم گوارشی بدنتان نیز بسیار تاثیرگذار است.

چای هندی
با وجود قند بالای موجود در چای هندی، آن را به عنوان کاهش دهنده اشتها می شناسند. با این وجود این چای را پس از دم کردن، بدون قند یا شکر و با شیر کم چرب ترکیب کرده و نوش جان میکنید. این چای برای از بین بردن حس گرسنگی، و کاهنده اشتها شناخته شده است و برای کاهش وزن توصیه می شود. چای هندی بهترین پیشنهاد برای لاغری است.
برگهای چای هندی

برگهای چای هندی
این چای به همان روش چای انگلیسی تهیه می شود با این تفاوت که در چای انگلیسی از چای سیاه استفاده می شود، اما در چای هندی، از چای مخصوص هندی تهیه می شود.

چای ولنج
این چای از چین باستان منشا دارد و چای فرآوری شده ترکیبی از چای سیاه و چای سبز است. این چای به دلیل تخمیر شدن برگهای چای، در مقایسه با چای های دیگر اولویت دارد. با چاقی مقابله کرده و باعث لاغری می شود. به همین دلیل این چای برای کسانی که در تلاش برای لاغری هستند و یا اضافه وزن دارند چای مناسبی است و نوشیدن روزانه ی آن پیشنهاد می شود.
برگهای چای ولنج

برگهای چای ولنج
چای ولنج چربی را می سوزاند، باعث کاهش چربی می شود، با کاهش کلسترول تاثیر مثبتی بر روی سلامت نیز دارد. برای اینکه خواص این چای شکوفا شود لازم است نزدیک به 20 تا 30 دقیقه دم بکشد. با نوشیدن مرتب و روزانه این چای تاثیر معجزه آسای آن را مشاهده خواهید کرد.

چای سبز
اگر قدم در راه رژیم گرفتن گذاشته اید و چای سبز در لیست شما نیست، نکته ی بسیار مهمی را از دست داده اید. عصاره ای که چای سبز دارد باعث بالا رفتن سرعت سوخت و ساز بدن می شود. بالا رفتن متابولیسم بدن به معنی بالا رفتن سرعت لاغری است. در ضمن این چای به دلیل داشتن آنتی اکسیدان های مخصوص، باعث سم زدایی در سیستم بدن نیز می شود و سم زدایی باعث کاهش وزن هرچه سریعتر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *