ساخت کرگدن پارچه ای

ساخت کرگدن پارچه ای
روش ساخت:

  مرحله اول

الگوها را روی پارچه های مورد نظر قرار داده و از هر کدام به تعداد مورد نیاز ببرید

  مرحله دوم

دو تکه مربوط به پا را روی هم قرار داده و دو طرف آن را بدوزید(روی کار به سمت داخل باشد.)این کار را برای پاهای دیگر نیز تکرار کنید. تکه دایره ای شکل کف پای کرگدن را به دور تا دور دو ضلع کوچک پا بدوزید. تکه های مربوط به گوش ها را نیز روی هم قرار داده و آن ها را بدوزید. پاها و گوش ها را به روبرگردانید. 

  مرحله سوم

 یک تکه کوچک لایی چسبی را در محل قرار گرفتن چشم ها زیر کار بدوزید. تکه کنار بدن را از یک طرف به بدن بدوزید و گوش را از وسط تا کرده و در محل مورد نظر قرار داده و با سوزن به بدن وصل کنید. دوخت بدن را ادامه دهید و طرف دیگر بدن را نیز به همین ترتیب بدوزید. پاها را داخل بدن در محل مناسب قرار داده و با سوزن به بدن وصل کنید و دوخت را کامل کرده و دور تا دور کار را با دقت بدوزید. قسمت کوچکی را در پشت بدن کرگدن باز بگذارید.

  مرحله چهارم

 کرگدن را به رو برگردانید. در محل قرار گرفتن چشم ها دو شکاف خیلی کوچک ایجاد کرده و دکمه ها یا مهره های  مورد نظر را با دقت دوخته تا چشم های کرگدن کامل شود. 

  مرحله پنجم

کرگدن را پر کرده و قسمت باز را با دقت بدوزید. برای دم روبان یا نوار مورد نظر را با دکمه به پشت بدن کرگدن بدوزید. از دو دکمه هم رنگ با پارچه بدن، دماغ کرگدن را نیز کامل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *