خطرات چای شیرین

می‌توانید پزشک خودتان باشید و سم‌ ها را از بدنتان بیرون کنید

همه بار سم‌ زدایی از بدنتان را بر دوش حجامت سالیانه نیندازید. اگر می‌ خواهید سموم را از بدنتان بیرون بریزید و ریشه بیماری‌ هایی را که آماده حمله به بدنتان می‌شوند بزنید، باید مراقب خورد و خوراکتان باشید.

غذاها و خوراکی‌ هایی که هر روز می‌خورید، می‌توانند دروازه ورود سموم به بدنتان را باز کنند و یا آن‌ها را مجبور به ترک بدن شما کنند. یکی از خوراکی‌ های دوست‌ داشتنی که برای سم‌ زدایی از بدنتان باید با آن خداحافظی کنید، چای شیرین است.

خطرات چای شیرین

ازآنجا که بیشتر شدن قند و شکر مصرفی شما می‌تواند زمینه را برای مسموم شدن بدنتان فراهم کند، باید دور همه خوراکی‌ هایی را که بیش از نیاز شما این مواد را وارد بدنتان می‌کنند خط بکشید. نوشیدن چای بدون قند و شکر می‌تواند اولین قدم برای سم‌زدایی از بدنتان باشد.

البته با یک تیر دو نشان خواهید زد؛ با کم کردن قند و شکر مصرفی‌ تان به‌مرور ذائقه‌ تان هم تربیت خواهد شد. یادتان نرود هرچه بیشتر شیرینی‌ جات بخورید، ولعتان به مصرف آن‌ها بیشتر می‌شود؛ اما اگر به خودتان قول بدهید که این ماه کم‌ ترین میزان خوراکی‌ های شیرین را میل کنید، ماه آینده علاقه‌ تان به مصرف آن‌ها به‌ مراتب کمتر خواهد شد.

اگر همزمان با کم کردن شیرینی‌ جات، سبزیجات سرشار از فیبر را هم به رژیمتان اضافه کنید، توان بدنتان برای سم‌ زدایی چندبرابر می‌شود. پس خوردن سالاد کاهو و کلم بدون سس را فراموش نکنید.

منبع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.