سوالات بارداری و تعیین جنسیت

 1. یکی از اقوامم به روش آزمایشگاهی باردار شدند و خیلی نگران داروهای هورمونی هستند که برای کشیدن تخمک به او تزریق شد زیرا در جایی خوانده بود که این داروها احتمال سرطان پستان را در آینده بالا خواهد برد آیا درست است؟به هرحال هیچ داروی هورمونی آنهم با دوز بالا نمیتواند بی خطر باشد اما انشالله که برای آن خانم محترم مشکلی پیش نیاید.
 2. من سه بار PGD انجام دادم اما باردار نشدم به نظر شما آیا احتمال بارداری به این روش برتیم وجود دارد؟احتمال حاملگی در این روش بر حسب سن متفاوت است هرچه سن فرد در زمان بارداری بیشتر باشد احتمال موفقیت کمتر است اما به طور کلی احتمال گیرایی رحم در این روش 20 تا 30 درصد است.
 3. آیا روش IVF بهتر است یا روش IUI؟روش IVF بسیار پرهزینه و دارای عوارض بوده و احتمال گیرایی رحم در این روش 20 تا 30 درصد است اما درصد موفقیت آن برای جنسیت دلخواه صدرصد است اما در روش IUI درصدموفقیت برای جنسیت دلخواه بین 65 تا 90 در صد است.
 4. بعضی از پزشکان اعتقاد دارند که روش رژیم غذایی 60 درصد موفقیت دارد نظر شما چیست؟در شرایطی که شما از هیچ روشی استفاده نکنید احتمال موفقیت برای هر جنس 50 درصد است اما اگر فقط رژیم غذایی توسط خانم مصرف شد موفقیت 60 درصد است اما اگر شما بتوانید ترکیبی از روش رژیم غذایی توسط مرد و زن و روز دقیق نزدیکی بر اساس زمان تخمک گذاری و آداب مقاربت و نکات مهم و کلیدی در رابطه با غذا ی مصرفی در آن چند روز نزدیک به مقاربت را به همراه طب سنتی ایران استفاده کنید موفقیت بالای 90 درصد خواهد بود.
 5. با استفاده از روش هاي تعين جنسيت، چقدر طول مي كشد تا باردار شويم؟دو ماه قبل از حاملگي، بررسي زن و مرد و رعايت نكات تغذيه اي و ساير نكات رعايت مي شود و در ماه سوم كه بدن مرد و زن از نظر فيزيولوژي آمادگي بيشتري براي پذيرش جنسيت مورد نظر پيدا نمود، تاريخ بارداري طبق زمان بندي خاص داده خواهد شد. بعضي از زنان آمادگي پذيرش حاملگي زيادي داشته و بلافاصله باردار خواهند شد. اما در بسياري موارد ممكن است كه زن براي باردار شدن چندين ماه تلاش كند و بعد حامله شود. در موارد نادر هم ممكن است كه تلاش براي حاملگي بيشتر از چند ماه طول بكشد كه در اين موارد معمولا ممكن است مشكلاتي در زن و مرد وجود داشته باشد كه بايد درمان شوند.
 6. آيا روش شما همان روش تعيين زمان تخمك گذاري است؟در اين روش تعيين زمان تخمك گذاري قسمتي از كار است. اما قسمت هاي مهم ديگري هم وجود داردكه در نتيجه كار تعيين جنسيت دخالت دارد. روش تعيين زمان تخمك گذاري به تنهايي 65درصد موفقيت دارد اما استفاده همزمان آن با ساير نكات تعيين جنسيت مي تواند درصد موفقيت را به طور چشمگيري افزايش دهد.
 7. شما تا چند درصد اين روش را تضمين مي كنيد؟با رعايت كامل دستورات انتخاب جنسيت قبل از حاملگي، مي توان موفقيت بالاي 90 در صد را انتظار داشت. اين روش براي افرادي مناسب است كه تصميم به حاملگي دارند و با استفاده از اين دستورات مي توانند درصد موفقيت خود را در حد چشمگيري افزايش دهند.
 8. ما در كتابي خوانده ايم كه تخمك گذاري در روز 14 قاعدگي اتفاق مي افتد و من در روز 14 قاعدگي اقدام به حاملگي نمودم اما نتيجه دلخواه را كسب نكردم، علت جه بوده كه من موفق نشدم؟ممكن است كه عده اي از زنان در روز 14 قاعدگي تخمك گذاري داشته باشند. اما بايد بدانيد كه اين وضع نمي تواند براي همه افراد يكسان باشد.يعني همه زنان در روز 14 قاعدگي تخمك گذاري نمي كنند و نمي توان يك فرمول را براي همه افراد استفاده نمود. البته اگر زمان تخمك گذاري درست تعيين شود به تنهايي ميتواند 65درصد موفقيت داشته باشد. استفاده كامل دستورات انتخاب جنسيت مي تواند موفقيت را به بالاي 90 در صد برساند.
 9. چگونه ميتوانيم در ابتداي حاملگي متوجه شويم كه جنين پسر است يا دختر؟زماني كه از اولين روز آخرين قاعدگي 9 هفته بگذرد، مي توان از طريق بررسي ژنتيك (c.v.s) به جنيست جنين پي برد. در مرحله بعد سونوگرافي در 4 ماهگي مي تواند تا 90 درصد جنسيت را مشخص كند.
 10. زماني كه از دستورات تعيين جنسيت استفاده مي كنيم، آيا مي توانيم از قرص هاي ضد بارداري استفاده نماييم؟خير. مصرف قرص هاي ضد بارداري شرايط فيزيولوژيك هورموني بدن را تغيير مي دهد و زماني كه از روش هاي تعيين جنسيت استفاده مي كنيد نمي توانيد از قرص هاي ضد بارداري استفاده كنيد. بهترين روش پيشگيري از حاملگي كاندوم است و روش هاي طبيعي جلوگيري از حاملگي ضريب شكست بالايي دارد و باعث بروز حاملگي هاي نا خواسته مي شود.
 11. من بيشتر اوقات دچار عفونت هاي مختلفي مي شوم و ترشحات زيادي دارم، آيا عفونت مي تواند باعث شود كه من موفق نشوم؟بسياري از عفونت هاي واژينال مي تواند PH واژن را تغيير دهد و همين عامل مي تواند روي درصد موفقيت تاثير گذار باشد.
 12. من يك فرزند دختر دارم و شوهرم خيلي دوست دارد كه ما يك فرزندپسر هم داشته باشيم، مي خواهم از يك روش مطمئن استفاده كنم و اصلا دوست ندارم كه فرزند دومم هم دختر شود. آيا اميدي هست؟به خواست خداوند متعال همه چيز امكان پذير است و مشاوره تعيين جنسيت مي تواند يك روش كمك كننده باشد. روش هاي انتخاب جنسيت براي افرادي مناسب است كه قصد دارند بچه دار شوند و با كمك اين روشها و اقدامات مي توانند درصد موفقيت خود را افزايش دهند. اگر آزمايشات و بررسي ها انجام گردد و مشكلات احتمالي حل گردد (در صورتي كه مشكل وجود داشته باشد). اگر دستورات را طبق برنامه اجرا كنيد، شما هم با خواست خداوند و كمك هاي ما و تلاش خودتان مي توانيد موفقيت بالايي را انتظار داشته باشيد.
 13. آيا از داروهاي شيميايي برا تعيين جنسيت استفاده مي كنيد؟خير. روش ما كاملا طبيعي و بي خطر است.
 14. آيا دستورات شما فقط رژيم غذايي است؟خير. رژيم غذايي به تنهايي نمي تواند موفقيت بالايي داشته باشد.