مکمل چاقی و لاغری سوپر پلنت

سوپر پلنت برای چاقی و لاغری (عوارض جانبی،روش مصرف)

کپسول لاغری سوپر پلنت ساخته شده از عصاره گیاه چای سبز با نام علمی Camellia sinensis و عصاره سرکه سیب (Apple cider vinegar)که بر مبنای ماده موثره پلی فنل استاندارد گردیده که میزان ماده موثره 62 میلی گرم در هر کپسول می باشد.

خاصیت درمانی مورد نظر
کم کننده اشتها و پایین آورنده وزن بدن و چربی سوز

نحوه و مقدار مصرف سوپر پلنت لاغری

مقداردوز مصرفی را پزشک تعیین می کند در صورتی که پزشک دوز دیگری تجویز نکرده باشد یک کپسول دو بار در روز همراه با غذا به مدت 12 هفته میل نمایید.

عوارض جانبی سوپر پلنت لاغری

در صورت استفاده از دوز مصرفی هیچگونه عوارضی دیده نشده است .مگر در افرادی که نسبت به کافئین و یا گیاهان به کار رفته در دارو حساس می باشند ایجاد واکنش های آلرژی می نماید که می تواد باعث تپش قلب ,سرگیجه ,سردرد شدید , کوتاه بودن نفس , اسهال , استفراغ, سوزش معده , بی خوابی , استرس , اسپاسم عضلانی و یا سایر علائم مشابه ایجاد نماید که در صورت مشاهده این علائم مصرف دارو را قطع نمایید.

موارد عدم مصرف و نکات قابل توصیه با سوپر پلنت

در دوران بارداری و یا شیردهی از مصرف دارو خودداری نمایید.
در صورت حساسیت به کافئین با دستور پزشک استفاده نمایید.
از استفاده طولانی مدت خودداری شود. به علت داشتن کافئین بیش از دوز درمانی استفاده نگردد.
کسانی که داری بیماری کم خونی ,فقر آهن ناراحتی قلبی عروقی،فشار خون ناراحتی های روانی مثل (اضطراب ،بی خوابی،استرس) ناراحتی های کلیه،ناراحتی های معده و کبد هستند قبل از استفاده از دارو با پزشک مشورت نمایند.
مصرف دارو می تواند باعث افزایش متابولیسم بدن گردد.

تداخلات دارویی سوپر پلنت

از مصرف همزمان دارو با سایر داروها به خصوص داروهای ضد انعقاد خون خودداری گردد.2 ساعت بعد از مصرف این دارو داروهای دیگر استفاده گردد.

شرایط نگهداری
دارو را در دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد و دوراز رطوبت نگهداری نمایید دارو را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

بسته بندی
این دارو در قوطی های 30 عددی به همراه یک بروشور بسته بندی می شود.

پودرچاقی سوپر پلنت سوپر پلنت

سوپر پلنت با استفاده از بهترین مواد اولیه فراوری شده داخلی و خارجی با فرمولی کاملاً طبیعی و بدون هیچ گونه عوارض جهت افزایش وزن تهیه شده است.
محصول چاقی سوپر پلنت حاوی کلیه عناصر و ویتامین های مورد نیاز بدن می باشد که موجب افزایش جذب مواد غذایی در بدن می گردد. ضعف عمومی بدن را برطرف می کند و به بالا رفتن مقاومت بدن در برابر بیماری ها کمک می کند و در کمترین زمان ممکن، موجب افزایش وزن می گردد.

خواص درمانی
تقویت کننده، اشتها آور، افزایش دهنده وزن بدن

13 خوارکی بهاری برای لاغری

مقدار و نحوه ی مصرف سوپر پلنت

روزانه سه بار هر بار یک قاشق غذاخوری بعد از غذا داخل شیر یا آبمیوه (خوردن پودر بعد از غذا موجب جذب شدن غذا می شود)
برای دوره کامل مصرف سه ماهه. که طی این دوره به صورت طبیعی 12 کیلو کاهش یا افزایش وزن خواهید داشت. با جواب دهی 100% و کاملا بدون عوارض.

پودر چاقی سوپر پلنت تهیه شده از بهترین گیاهان و جوانه ها میباشد که با استفاده روزانه آن اشتها زیاد وجذب بدن بالا میرود زیرا افراد لاغری هستند که با داشتن اشتهای زیاد وزن اضافه نمی کنند دلیل نداشتن جذب در بدن آنها میباشد که پودر چاقی سوپر پلنت این مشکل را رفع میکند.

پودر چاقی سوپر پلنت به دلیل سالم بودن ونداشتن هیچ گونه مواد شیمیایی برای کودکان نیز مفید میباشد و ویتامینهای بدن را تامین میکند. پودر چاقی سوپر پلنت مکمل غذایی خوبی برای سالمندان میباشد و انرژی آنها را تامین و انها را در برابر بیماری مقاوم میسازد.

عوارض جانبی سوپر پلنت چاقی

در صورت استفاده از دوز مصرفی هیجگونه عوارضی دیده نشده مگر در افرادی که نسبت به گیاهان دارویی به کار رفته حساس میباشند.

موارد عدم مصرف و نکات قابل توصیه
در دوران بارداری یا شیردهی از مصرف دارو خودداری نمائید از استفاده همزمان با مکمل های ید دار خودداری گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *