شركت نویان نگین پارسیان

شركت نویان نگین پارسیان(سهامي خاص) درسال 1387 به همت موسسين و با هدف ارتقاء كمي و كيفي سطح علمي و توليد تكنولوژي های روز آزمایشگاهی دراين خطه تاسيس و با اميد به آينده اي روشن در كشور گام برميدارد.

در سال 1387 شركت نویان در جهت بالا بردن سطح كیفی محصولات خود موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از شركت Autobio Diagnostics یکی از بزرگترین تولید کنندگان کیت های تشخیصی هورمونی پانل های تیروئیدی و گناد به روش ELISA گردید. اخذ این نمایندگی انحصاری اطمینان خاطری است برای خریداران و طرف‌های تجاری این شركت كه با سازمانی نظام مند كه در آن “كیفیت”، “ارزش” است همكاری می‌كنند.

پس از حصول به فروش موفق و ارائه خدمات پس از فروش کم نظیر شرکت نویان به مدت 5 سال بر روی محصولات ارائه شده در بخش الایزا توسط شرکت Autobio، این شرکت در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری کلیه محصولات شرکت Autobio در زمینه معرف های آزمایشگاهی به روش الایزا و کمی لومینسانس و همچنین دستگاه های مربوطه از زیر شاخه این شرکت یعنی شرکت Autobio Labtec Instruments گردید

شرکت نویان نگین پارسیان موفق گردیده است در اندک زمانی از آغاز فعالیت خود، تعداد زیادی از بیمارستانها و مراکز درمانی پایتخت و استانی را تحت پوشش خود قرارداده و این امر روز به روز ادامه پیدا می نماید. شاید به جرات بتوان ادعا کرد که محصولات تشخیصی موجود در بازار از کیفیت و مطلوبیت کافی برخوردار نبوده و در حال حاضر نظر مشتریان را تامین نمی نماید. امید است با همکاری مشتریان کیفیت مطلوب محصولات این شرکت روز به روز ارتقاء نموده و در آینده ای نزدیک تمامی نیازهای مشتریان را تامین نماید.

سانتریفیوژ رومیزی

سانتریفیوژی جمع و جور و عمومی برای استفاده در آزمایشگاه هایی است که حجم نمونه در آنها پایین است این مدل به همراه یک روتور فیکس انگل (زاویه ثابت 45 درجه) برای 8 عدد لوله تا حجم 15 میلی لیتر ارائه میشود. حداکثر دور آن 6000 دور در دقیقه و حداکثر نیروی گرانش آن 3461 میباشد و آنرا انتخاب ایده آلی برای مصارف پزشکی میسازد. اغلب مدلهای تجاری لوله های نمونه گیری در این مدل سانتریفیوژ به خوبی جا میگیرند. حتی لوله های شیشه ای را میتوان بدون ترس از شکسته شدن در این دستگاه مورد استفاده قرار داد. برای انواع متفاوت و حجمهای کوچکتر لوله نیز انواع آداپتور مناسب موجود میباشد.

دارای تاییدیه آزمایشگاه مرجع سلامت

Autobio

نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی Autobio Diagnostics

کیت‌های الایزر

PHoMo الایزریدر

الایزر واشر iWO

محصولات

سانتریفیوژ رومیزی

میکروسکوپ بیولوژی مدل N-320M

آون ( فور ) 53 لیتری

بن ماری جوش

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.