شرکت زیست ابزار پژوهان

شرکت زیست ابزار پژوهان در مرداد  ماه 1389 با هدف بومی سازی فناوریهای روز دنیا در تولید و تجاری سازی فراوردهای تشخیص پزشکی  تاسیس و فعالیت خود را جهت تامین بخشی از نیاز آزمایشگاههای تشخیص پزشکی کشور آغاز نمود. توان علمی و تجربه موسسان شرکت در حوزه فراوردهای تشخیصی موجب شد تا با تدوین برنامه ای مدون، خلاء های موجود در بازار شناسایی و راهکارهای مناسب جهت پاسخ به آنها ارائه گردد.

در امکان سنجی راهکارهای پیشنهادی ، علاوه بر بررسی فناوریهای جدید و پیشرفته دنیا، امکانات و زیربناهای موجود در کشور و روشهای تجدید و به روز رسانی آنها مد نظر قرار گرفت. محدودیتهای ناشی از تحریم در تهیه و تامین مواد و تجهیزات تولید و همچنین هزینه بالای ایجاد امکانات و شرایط ویژه تولید (GMP) برای اخذ مجوزهای لازم، مشکلات  عدیده ای در مسیر نیل به اهداف پروژه ایجاد نمود، لیکن عزم راسخ به آغاز یک حرکت ملی در بهره گیری از فناوریهای روز دنیا و تصمیم به تولید محصولات با کیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی، موجب شد تا با تلاش بی وقفه افتخار ثبت اختراعات و تولید محصولاتی پیشرفته در محورهای ذیل نصیب شرکت گردد:

 1-     کیتهای تائیدی استخراج همزمان انواع مواد مخدر مبتنی بر نانو ذرات سیلیکا مزوپور

2-     دستگاه خودکار استخراج مواد با فاز جامد مبتنی بر ستون های SPE

3-     کیتهای تخلیص اسیدهای نوکلئیک از انواع نمونه ها مبتنی بر نانو فایبرهای سیلیکا

4-     دستگاه خودکار استخراج اسیدهای نوکلئیک مبتنی بر نانو فایبرهای سیلیکا

5-     دستگاه خودکار تخلیص و تشخیص مولکولی

6-    دستگاه تمام خودکار ایمنوآنالایزر مبتنی بر نانو فایبرها

7-     دستگاه خودکار آنالیز پلیت های الایزا

8-     کیت های غربالگری ایمنوکروماتوگرافی مبتنی بر نانو ذرات طلا و سیلیکا (ایمنو سنسورها)

9-     حسگر الکتروشیمیائی تشخیص قند خون مبتنی بر الکترود مدیفای شده با سیلیکا مزوپور (گلوکومتر)

در هر یک از محصولات فوق سعی بر این بوده است تا با نوآوری و تکیه بر جدید ترین تحقیقات در هر حوزه، فراورده هایی آماده مصرف عرضه شده و ضمن ساده تر کردن روشهای کار، دقت و صحت نتایج بهبود یابد.

برای اطمینان از تولید محصولات با کیفیت و حساسیت به سلامت جامعه ، علاوه بر رعایت الزامات لازم در استاندارد GMP ، شرکت با استقرار سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008; ISO13485:2003 به دنبال بالا بردن کیفیت و کارائی بخشهای مختلف سازمان می باشد. در بخش فروش نیز، علاوه بر تلاش و تبلیغات موثر در جهت افزایش میزان فروش و حفظ برتری در بازار داخل، به شناخت و ارزیابی بازار سایر کشورها اقدام و با حضور در نمایشگاههای منطقه ای، راههای نفوذ در بازارهای بین المللی کشف و صدور محصولات امکانپذیر خواهد شد.

ارزشهای ما، منافع ملی و کوشش در راستای تامین نیازهای کشور در حوزه زیست فناوری، امانتداری و رعایت حقوق مالکیت فکری و همچنین اخلاق حرفه ای و رعایت حقوق پذیرفته شده ملی و بین المللی است.

سعی و تلاش خواهیم نمود تا با سرلوحه قرار دادن شایسته سالاری و تلاش در جهت پیاده سازی آن با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش مستمر پرسنل، کارائی بخشهای مختلف تولید، کنترل و فروش شرکت را بالا برده و با دانش مداری و توجه ویژه به تحقیق و توسعه (R&D) ، ضمن افزایش تنوع محصولات، روشهایی جدید برای بالا بردن کیفیت و ارزیابی مستمر آن را بیابیم.

اطمینان داریم که تثبیت حضورمان در بازار منوط به افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد بود و خود را مقید به مشتری مداری می دانیم. بنابراین با استقرار سیستم پیگیری شکایات مشتریان بر اساس ISO10002:2004 ضمن جلب نظر مشتریان، با نظر سنجی مداوم، سلایق کاربران محصولات را در بهبود محصولات مد نظر قرار خواهیم داد.

محصولات

بیولوژی مولکولی

POCT

بیوشیمی

ایمونو آنالایزر

کروماتوگرافی

ملزومات آزمایشگاهی

خدمات

ساخت پرایمر

سکانس اسیدهای نوکلئیک

SimAAb 101

دستگاه خودکار استخراج DNA و RNA

SimAAb 301

دستگاه ایمنو آنالایز فول اتومات

Troponin

Myoglobin

CK-Mb

Hs-CPR

D-dimer

Pro-BNP

FABP

Rima Extractor

دستگاه خودکار استخراج مواد مخدر

Morphine

Codeine

Tramadol

Buprenorphine

Met-Amphetamin

Extasy

Amphetamim

Methadone

 

Rima Extractor

اولین دستگاه خودکار استخراج مواد مخدر

·   مبتنی بر روش Solid Phase Extraction (SPE)

·   جهت تخلیص و استخراج مواد از نمونه­ها در آزمون­های کروماتوگرافی GC, HPLC, TLC

·   انجام آزمون­های هم­زمان بر روی هشت نمونه

·   استخراج هشت ماده مخدر از هر نمونه

·   نتایج تکرار پذیر و حذف خطای انسانی

·   کاهش مدت انجام آزمون تا هشت تست در ساعت

·   قابلیت تشخیص مرفین، کدئین، آمفتامین، اکستازی، مت­آمفتامین، ترامادول، بوپرونورفین، متادون، بنزودیازپین­ها، باربیتورات­ها، فن­سیکلیدین­ها، پتدین، مپردین، نالتروکسان و TCA

نماینده انحصاری شرکت  InTec Products  در ایران تولید کننده تست های غربالگری ایمنوکروماتوگرافی ، تست تاییدی کروماتوگرافی لایه نازک مولتی پلکس جهت تشخیص همزمان انواع مواد مخدر شامل مرفین کدئین آ مفتامین مت آ مفتامین بوپرونورفین ترامادول و متادون مورد تایید آزمایشگاه مرجع سلامت

تست  تاییدی مواد مخدر مولتی پلکس

INTEC Products

RIMA biosoltions

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *