شرکت پارس آزما

شرکت پارس آزما فعاليت خود را از سال 1368 آغاز و با کسب مجوز از وزارت صنايع و تائيد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، اولين کارخانه بزرگ توليد انواع تجهيزات آزمايشگاهي با ظرفيت 11000 دستگاه در سال را احداث نمود. اين کارخانه در استان اصفهان واقع است که يکي از تاريخي ترين و ديدني ترين مناطق دنياست.

شرکت پارس آزما کليه متخصصين مجرب را در بخشهاي مختلف شرکت بکار گرفته تا بتواند محصولاتي با بهترين کيفيت را توليد نمايد.

شرکت پارس آزما، داراي واحد فني مهندسي و طراحي و توسعه مي باشد. وظيفه اين واحد به اين گونه است که اطلاعات کافي در مورد پيشرفت تکنولوژي روز را از منابع مختلف جهان بدست آورده و آن را در طراحي و توسعه جهت بهبود کيفيت در توليد بکار مي گيرد.

شرکت پارس آزما، داري واحد توليد مي باشد. اين واحد فرايند توليد خود را به اين شکل انجام مي دهد، که نخست مواد اوليه را که پس از تاييد خريداري شده و کنترل کيفي روي آن انجام گرفته و انبارش شده، از انبار مواد اوليه درخواست و ضمن کنترل کيفي مجدد به واحد توليد تحويل مي دهد. واحد توليد طبق برنامه زمانبندي و نقشه هاي از قبل تهيه شده، توسط واحد طراحي و توسعه براي محصولي که مي خواهد توليد گردد، خط توليد را آماده نموده و توليد آغاز مي شود. در طي تمامي مراحل توليد در ايستگاههاي متعدد، کنترل کيفي بوسيله مسئولين واحد کنترل کيفيت انجام شده، پس از تاييد نهايي بسته بندي شده وارد انبار محصولات ميگردد تا مورد استفاده واحد بازرگاني قرار گيرد.

شرکت پارس آزما، داراي واحد تضمين کيفيت مي باشد: وظيفه واحد تضمين کيفيت عبارتست از نظارت و کنترل تمامي مراحل از خريد مواد اوليه، انبارش، توليد، آزمايشگاه، فروش، خدمات پس از فروش. اين واحد داراي بخشي است که وظيفه اش ارتباط با خريداران (مشتريان) است باين گونه که با مشتريان از طريق پست الکترونيک، فاکس، نامه و تلفن تماس گرفته، نظراتشان را در مورد محصولات پارس آزما جويا مي شوند و اين نظرات در جلسه مديران ارشد شرکت مورد بررسي دقيق قرار گرفته و اگر نواقصي گزارش شده باشد به واحدهاي مربوطه ارسال و درخواست رفع نقيصه مي شود و نظرات مفيد و سازنده را نيز در توليدات بعدي محصولات اعمال مي نمايند.

شرکت پارس آزما، داراي آزمايشگاه بسيار مجهز مي باشد. وظيفه اين واحد آنست که دستگاههاي طراحي و ساخته شده (نمونه) را تحت آزمايشهاي مختلف قرار داده پس از تاييد به واحد توليد ارائه مي دهد تا وارد خط توليد انبوه گردد. ضمنا پس از پايان توليد نيز تست نهايي در اين واحد انجام مي گيرد.

شرکت پارس آزما، داراي واحد بازرگاني مي باشد که اين واحد در پايتخت (طهران) واقع شده که بتواند به کليه شهرستانهاي کشور دسترسي سريع داشته و ارتباطش با کشورهاي خارج نيز راحت و آسان باشد و در تمامي نمايشگاههاي متشکله آزمايشگاهي کشور شرکت مي نمايد. واحد بازرگاني در کليه شهرستانهاي کشور نمايندگي فروش دارد.

شرکت پارس آزما، داراي واحد خدمات پس از فروش است: وظيفه اين واحد ارائه خدمات به مشتريان در تمام نقاط کشور مي باشد. ولي ارائه خدمات پس از فروش به مشتريان خارج از کشور باين گونه است که، نماينده فروش محصولات اين شرکت در هر کشوري فردي را براي آموزش خدمات به ايران اعزام نموده و آن فرد بعنوان سرويس من شرکت در آن کشور ارائه خدمات بنمايد. کليه محصولات شرکت در حال حاضر داراي يکسال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش و تامين قطعات مي باشد.

شرکت پارس آزما، اولين توليد کننده تجهيزات آزمايشگاهي در ايران مي باشد که موفق به دريافت گواهينامه بين المللي ISO9002 از کشور انگلستان گرديد و در حال حاضر داراي گواهي بين المللي ISO9001:2008 و ISO13485:2003مي باشد.

شرکت پارس آزما، پيمانکاران فرعي (فروشندگان مواد اوليه) را مورد ارزيابي قرار مي دهد و هر پيمانکار که بالاترين امتياز را بدست آورد و موادي که ارائه مي دهد مورد تاييد واحد کنترل کيفي شرکت قرار گيرد، مواد اوليه از آن پيمانکار خريداري مي گردد. اين ارزيابي همواره اعمال مي گردد.

شرکت پارس آزما، اولين توليد کننده تجهيزات آزمايشگاهي در ايران است که توانسته با کشورهاي معتبر جهان ارتباط تجاري برقرار نمايد و به تعداد قابل توجهي از کشورها صادرات داشته باشد و در نمايشگاههاي بين المللي مانند عرب لب دوبي و … شرکت نمايد و در اين راستا بعلت ارائه محصولات با کيفيت بالا و پيشرفته بسيار موفق بوده و مورد توجه و استقبال کشورهاي خارج قرار گرفته است.

شرکت پارس آزما، مواد اوليه براي توليد محصولات را از کشورهاي معتبر جهان مانند آلمان، ژاپن و … تهيه مي نمايد.

شرکت پارس آزما، موفقيت خود را در گرو رضايت کامل مشتريان خود ميداند به همين دليل کليه پرسنل شرکت تمامي کوشش خود را در اين جهت صرف ميکنند تا تمام مشتريان شرکت از محصولات شرکت و ارتباط پرسنل با ايشان راضي باشند. ما معتقديم بايد هميشه حق را به مشتري داد.

محصولات توليدی

آب مقطرگيری و دیونایزر

اتو ( اينكوباتور )

بهمزن مغناطيسی

بهمزن الكتريكی

بن ماری ( حمام آب )

روتاتور V.D.R.L و شيكر (روتاتور صنعتی)

سانتريفوژ يونيورسال

سانتريفوژ ميكروليتر

سانتريفوژ ميكروهماتوكريت

سانتريفوژ شير ( ژربر )

شيكر لوله

فور (آون)

كوره

هات پليت (مستطيل و مدور)

هود

سروفيوژ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.