عشق و سکس

عشق و سکس

توجه،

هیچ چیز خاصی وجود ندارد…فقط کافی است از خرد و دانایی خود کمک بگیرید.

سکس آنقدر قدرتمند است که حتی رییس جمهورها هم ممکن است زندگی خود را به خاطر آن به خطر بیندازند.

ارتباط میان سکس و عشق آنطوری نیست که همیشه به نظر می رسد، بلکه میتواند بسیار خطرناک تر از این حرف ها باشد.

 

سکس گاهی اوقات قدرتمند، ضعیف، پر حرارت، غیر صمیمانه، بخشش آمیز و یا حتی غیر قابل بخشش است. زمانی که احساسات شما به اوج خود می رسد ممکن است غیر قابل کنترل شوند و برقراری رابطه جنسی در نظرتان مانند میوه ممنوعه جلوه کند. رابطه جنسی راه طبیعی حتمی ساختن بقای نسل بشر می باشد. از همان آغاز کودکی گویی وارد یک مسابقه می شویم و باید از قوانینی که خداوند برایمان وضع نموده، پیروی کنیم. گاهی اوقات باید بگوییم “بله” و در مواقعی ” نه.” کم کم لایه های گناه بر روی شانه های بی گناه جوانیمان سنگین و سنگین تر شده و به سبب آن به درک و احساس، دست پیدا می کنیم و می فهمیم که چگونه باید زندگی کنیم. به رابطه جنسی می توان به عنوان نوعی رابطه رهبریت نگاه کرد. هورمون هایی در بدنمان ترشح می شود که به واسطه آن نیاز داریم به رضایت جنسی دست پیدا کنیم. ممکن است این امر باعث نامیدی و ناکامی نیز بشود. محرماتی وجود دارند که ما باید از انجام آنها پرهیز کنیم. شهوات جنسی یکمرتبه انسان را از خود بی خود می کند و لحظه ای دیگر هیچ اثری از آنها وجود نخواهد داشت. برخی از گناهان هیچ گاه قابل بخشش نیستند. بعضی از افراد نیز هستند که هیچ گاه دست از گناهان خود بر نمیدارند. نیازهای جنسی باعث تحریک انسان شده و این امر به صورت فرایند مکرری در تمام طول عمر انسان ادامه پیدا خواهد کرد. عده ای از افراد طوری زندگی می کنند که تا آخر عمر خود از خوشی برقراری رابطه جنسی لذت می برند. آنها افراد خوش شانسی هستند…البته همه ما باید اینطور باشیم. سکس یعنی زندگی…طعم خوش زندگی. زندگی که باید با دیگرن تقسیم شود، زندگی که باید آنرا برای خود خلق کنید.

درست نیست که پس از آغاز رابطه، خیلی سریع با طرف خود سکس داشته باشید. این کار ممکن است شما را به جایی بکشاند که خودتان اصلا دوست نداشته باشید. برقراری رابطه جنسی تا پیش از ازدواج کاری اشتباه بوده و شما را ملزم به قبول برخی تعهدات می کند. عده زیادی از مردم دوست ندارند فقط به خاطر سرگرمی و تفریح سکس داشته باشند. سکس یک عمل کاملا شخصی می باشد که معمولا از روی تصادف و اتفاق روی نمی دهد… و نباید هم اینچنین باشد. بهترین کار این است که به اخلاقیات، اصول و ارزش های خود پایبند باشید. هیچ گاه این موارد را به خاطر دستگرمی زیر پا نگذارید.

این روزها بسیاری از جوانان و نوجوانان اظهار می دارند که رابطه جنسی برقرار نموده اند و بعد اعلام می کنند که از انجام این کار به شدت پشیمان شده اند. هم از عملی که انجام داده اند پشیمان می شوند و هم در رابطه شان شکست خورده و ناکام میمانند. آنها فکر می کنند که طرف مقابل به آنها خیانت کرده و کاملا سردرگم میشوند. چقدر خجالت آور است که بهترین دوران زندگی با یک چنین ناکامی ها و نا امیدی هایی سپری شود. بدترین نوع پشیمانی زمانی به فرد دست می دهد که او باردار شود و هیچ کس نباشد تا وی را از نظر روحی و عاطفی حمایت کند…این فاجعه برای هزاران نفر در طول سال اتفاق می افتد.

سکس چیز بدی نیست، اما اگر ارتباط نادرست برقرار شود، معمولا شما را از تشکیل زندگی سالم زناشویی و صاحب فرزند شدن، باز می دارد. به مجرد اینکه سکس در یک رابطه باب شود، درصد بسیار زیادی از کنترل افراد بر روی مسائل فیزیکی معطوف میشود و ذهن به طور ناخوداگاه عمل می کند. ما احساسی که در آن لحظه پیدا میکنیم را دوست داریم و شاید به طور نادرست تصور کنیم که طرف مقابل را نیز دوست می داریم. برای یک مدت زمان کوتاه این حس با شما همراه است، اما به مرور زمان اهمیت و ارزش خود را در نظر شما از دست می دهد. درست است که هورمون های زیادی وظیفه کنترل شهوت شما را به عهده دارند اما هورمون های دیگری نیز هستند که احساسات و عواطف شما را کنترل می کنند و تعدادشان خیلی بیشتر از دسته اول است، به علاوه خیلی عمیقتر و متفاوت تر عمل می کنند. یک زندگی مشترک هیچ گاه نمی تواند تنها بر اساس برقراری رابطه جنسی استوار بماند. برای باقی ماندن  در کنار هم، زوجین نیازمند پیوند روحی، روانی و احساسی هستتند.

رابطه جنسی یکی از اجزای جدی و پیچیده زندگی هر شخص است. باید از روی رضایت طرفین باشد و برای هر دو نفر از روی صمیمیت و شادی صورت پذیرد. سکس های اتفاقی و غیر قابل منتظره نه تنها به دلیل شیوع ایدز و سایر بیماری های آمیزشی، خطرناک محسوب می شوند؛ بلکه این امکان نیر وجود دارد که فرد مجبور شود به یک ازدواج ناخواسته با شخصی که هیچ سنخیتی با او ندارد تن دهد.

سکس می تواند بهترین بخش ازدواج باشد. با استفاده از خرد و دانایی خود، اجازه دهید تا انرژی که رابطه جنسی به شما می دهد، دستاویزی باشد برای پر کردن کمبودهای عاطفی میان شما و همسرتان.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *