عکاسی زیاد مردم را از زندگی در حال دور کرده است

دکتراحمد خالقی نژاد در حاشیه بازدید رییس و معاون بورد جراحان اطفال اروپا از مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی دکتر شیخ، مشهد افزود:بالا بودن کیفیت و استاندارد روش های جراحی کودکان موجب شده است که بورد جراحان اطفال اروپا به تمامی کشورهای اروپایی توصیه کند تا با ایران در زمینه تبادل دانشجو همکاری داشته باشند.
جراحی

 

رییس جامعه جراحان اطفال ایران افزود:به دلیل بالا بودن کیفیت آموزش ،پزشکان جراح ایرانی می توانند بدون گذراندن دوره های اضافی آموزشی در آزمون بورد اروپا شرکت کنند.

خالقی نژاد با اشاره به بازدید اعضا بورد جراحان اطفال اروپا از مراکز درمانی ایران اظهار داشت: در سال گذشته این گروه از چهار مرکز جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی بازدید کردند و پس از تایید این مراکز، تبادل علمی، تحقیقاتی و دانشجو میان این مراکز و کشورهای اروپایی میسر شد.

وی خاطر نشان کرد: درسال جاری نیز به منظور گسترش همکاری ها میان مراکز درمانی ایران و اروپا، بازدید هیئت بورد جراحان اطفال اروپا از بخش های جراحی اطفال دانشگاه های علوم پزشکی مشهد، شیراز و اصفهان در دستور کار قرار گرفته است.

رییس بورد جراحی کودکان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به توانمندی های علمی و پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: با تایید بخش جراحی اطفال کودکان بیمارستان دکتر شیخ توسط این هیات ارتباط آموزشی و علمی این مرکز با جامعه اروپا افزایش می یابد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *