قرص مورد یوث بیلدر ( جوان کننده و ضدچروک،روش مصرف)

قرص مورد یوث بیلدر با افزایش تولید کلاژن و الاستیسیته پوست از درون بدن موجب آب رسانی و کاهش خطوط ریز ، چین و چروک ، و مبارزه با آثار پیری می گردد .

پتنت ویژه دکتر مورد با ترکیبی از گلوکزامین ، کمپلکس آمینو اسید و ویتامین A با افزایش تحریک نوسازی سلولی ، تولید کلاژن و نگهداری بافت همبند باعث افزایش بهبود قدرت الاستیسیته و شفافیت پوست می گردد.

توضیحات قرص جوان کننده یوث بیلدر دکتر مورد

در قرص های یوث بیلدر،مثلث طلایی دکتر مورد ( استفاده از مرطوب کننده ها ، آنتی اکسیدان ها و ضد التهاب ها ) رعایت شده است . این مکمل با استفاده از یک فرمولاسیون کامل و بی نظیر ، کلیه نیاز های ویتامین و ریز مغذی روزانه بدن را فراهم و با نگاهی ویژه به پوست و نیاز های آن جهت جوانسازی و تامین آب مورد نیاز هدفمند عمل می کند.

این محصول دارای مشتقات ساکاریدی مانند : ان استیل دی گلوکزامین ( NADG ) ، دارای اثر ضد پیری اختصاصی شامل پلامپینگ پوست و صاف شدن چروک های سطحی و کم شدن چروک های عمقی می باشد .

حاوی آنتی اکسیدان های متعدد شامل : Quercetin , Beet Root عصاره هسته انگور ، ان استیل ، سیستئین ، سلنیوم ، ویتامین E و C می باشد که با خنثی کردن رادیکال های آزاد ،‌ در مهار عوامل ایجادکننده پیری نقش بسزایی دارد و پوست را به سمت سلامتی هدایت می کند .

وجود عوامل ضد التهاب مثل : گلوکزامین ، عصاره انگور ، Quercetin و روی ، ضمن کاهش التهاب و ورم پوست گام مهمی جهت جوانسازی و سلامت پوست بر می دارد . با وجود ویتامین های ، Beet Root , A , E , C , B6 ، مس ، نیاسین ، سلنیوم ، ارتقاء سلامت عمومی بدن را موجب می شود .

عوامل تغذیه کننده و ضد چروک محصول : کندرویتین سولفات ، مس ، گلوکزامین ، ال لیزین ، منگنز ، ویتامین A و ال پرولین هستند .

فواید قرص مورد یوث بیلدر

– قرص های جوان کننده
– آثار چروک و پیری را از بین می برد
– تولید کلاژن پوست را افزایش می دهد
– عملکرد سلول ها را بالا می برد
– به پوست احساس شادابی و جوانی می بخشد
– مناسب انواع پوست

روش مصرف قرص مورد یوث بیلدر

دو عدد قرص صبح و دو عدد قرص شب ترجیحا همراه با غذا میل شود.

هشدار مصرف قرص مورد یوث بیلدر

این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
در دوران بارداری و شیردهی با پزشک خود در این زمینه مشورت نمائید
این محصول حاوی صدف crustation (خرچنگ / میگو) است . اگر به این محصولات آلرژی دارید از مصرف آن خودداری فرمائید.

همچنین درباره روش طبیعی ضد چروک بخوانید

نقش قرص یوث بیلدر در کاهش لک و روشن شدن پوست

– در آزمایشات انجام شده در یک مرکز تحقیقاتی معتبر در آمریکا ، با افزودن ان استیل گلوکز آمین و نیاسین آمید به رژیم غذایی افراد مورد مطالعه ، مشاهده شد که حضور توام این دو ماده باعث کاهش لک های ناشی از افزایش سن ، توزیع یکنواخت ملانین و در نتیجه یکدست شدن پوست می شود .

– اثر گذاری این مواد از طریق جلوگیری از تبدیل فرم غیر فعال تیروزیناز به فرم فعال آن است که در نتیجه اثر مهاری بر تولید ملانین دارد .

– همچنین نیاسین آمید از انتقال ملانوزوم ها به سطح پوست جلوگیری می کند و از آنجایی که جهت پیدایش لک پس از تولید ملانین ، انتقال ملانوزوم ها به سطح لازم است ، شاهد اثرات ضد لک این محصول خواهیم بود .

ترکیبات ( هر 2 قرص ) :
ناممقدارنیاز روزانه
Vitamin A4,000 IU*
Vitamin C218 mg*
Vitamin E90 IU*
Niacinamide40 mg*
Vitamin B610 mg*
Calcium200 mg*
Zinc12 mg*
Selenium40 mcg*
Copper0.8 mg*
manganese4 mg*
Glucosamine Sulfate***
L-Lysine HCI***
L-Proline***
Chondroitin Sulfate***
N-Acetyl Cysteine***
Quercetin Dihydrate***
Vitis Vinifera L.(Grape) Seed Extract***

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.