لباس کار ضد عرق

لباس‌ کارهای ضدعرق و باکتری

اگر بخواهید با همان لباس و کفش‌ های قبلی‌ تان این چند ماه را بگذرانید، گذشته از بدنی بیمار، اعصابی نصیبتان می‌ شود که به خاطر گرما زدگی تحلیل رفته.

برای اینکه خستگی و گرما زدگی به کارتان صدمه نزند، باید اصول خاصی را در انتخاب لباس کاری که قرار است ساعت‌ ها به تن داشته باشید به کار ببرید.

پس اگر کارمند اداری هستید و لباس فرم نمی‌ پوشید، خودتان برای تهیه چنین لباسی دست‌ به‌ کار شوید و اگر هم لباس‌ کار مخصوص دارید،‌ با مدیرتان برای انتخاب گزینه‌ های تابستانی‌ تری که اصول زیر در تولیدشان به کار رفته صحبت کنید.

به بهانه گرم شدن هوا، به فکر پوشیدن کفش‌ های بی‌ جوراب یا صندل نیفتید. در گرمای این فصل انواع باکتری‌ ها و قارچ‌ ها آماده خانه کردن در کفش شما هستند و اگر کفشی را که تهویه مناسبی داشته باشد با جوراب نخی بپوشید، می‌ توانید از رشد آن‌ ها جلوگیری کنید.

در پایان روز هم حتما پایتان را با آب‌ خنک بشویید تا هم خستگی‌ تان کم شود و هم آلودگی‌ های داخل کفش با شما به خانه وارد نشوند.

حتی اگر تصور می‌ کنید لباس‌ های گشاد زیاد به شما نمی‌ آید، در روزهای گرم چاره‌ای جز پوشیدن آن‌ ها ندارید. بهترین لباس‌ هایی که ساعت‌ ها می‌ توانید در روزهای گرم به تن کنید، آن‌ هایی هستند که پارچه نخی دارند و آنقدر آزاد دوخته شده‌ اند که به تنتان نمی‌ چسبند.

پوشیدن مانتوی نخی و گشاد و شلوارهای آزادی که از پارچه نخی دوخته شده‌ اند، نمی‌ گذارد در این فصل عرق‌ سوز شوید. مطمئن باشید که شلوار جین نمی‌ تواند پوشش خوبی برای روزهای گرم باشد.

بهترین نوع لباس ها

برای اینکه آفتاب و گرمای کمتری جذب پارچه لباستان شود و شما را گرما زده کند، سراغ لباس‌ هایی که رنگ سرد دارند بروید.

آبی آسمانی، صورتی مات و ملایم، سبز کمرنگ و خلاصه رنگ‌ های ملایم و سردی که گرما را به خود جذب نمی‌ کنند، می‌ تواند به شما در بهتر گذراندن این روزها کمک کند.

به جای لباس‌ های سیاه، در این فصل تا جایی که می‌ توانید سفید بپوشید تا هم آرامش بیشتری بگیرید و هم گرما زده نشوید.

لباس‌ های پنبه‌ ای، کتان و نخی برای این فصل مناسب‌ ترند اما توصیه می‌ کنیم تا جایی که می‌ توانید سراغ لباس‌ هایی که از الیاف طبیعی تهیه شده‌ اند بروید. با یک جست‌ و جوی ساده اینترنتی می‌ توانید فروشگاه‌ های مختلفی که این لباس‌ ها را به بازار عرضه می‌ کنند پیدا کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.