خوراک لوبیا چیتی

لوبیا چیتی،غذای غیر گوشتی پر کالری

اگر می‌خواهید امشب یک غذای غیر گوشتی بپزید که هم کالری مناسبی داشته باشد هم همه مواد مغذی را به بدنتان برساند، سراغ خوراک لوبیا چیتی بروید.

با خوردن یک لیوان لوبیا چیتی پخته حدودا به اندازه نصف همبرگر به بدنتان کالری می‌رسانید. حالا اگر این میزان لوبیا چیتی را با یک عدد سیب‌ زمینی، که به صورت نگینی خردش کرده‌اید، یک عدد گوجه‌ فرنگی بزرگ و یک پیاز کوچک به شکل خوراک در بیاورید و اجازه دهید جا بیفتد، هم به اندازه کافی کالری گرفته‌ اید و هم به اندازه نیاز یک وعده کامل، کربوهیدرات، پروتئین و چربی میل کرده‌ اید.

خوراک لوبیا چیتی می‌ تواند یک شام کامل و کم‌ هزینه باشد که از رقیق شدن خون جلوگیری می‌کند و مقاومت بدن را در مقابل بیماری‌ های عفونی بالا می‌برد.

طرفداران انواع لوبیا ها کمتر افسرده می‌شوند و فشارخون پایین‌ تری دارند. اگر کلسترولتان بالاست هم به جای مصرف گوشت قرمز در همه وعده‌ ها می‌توانید گاهی لوبیا چیتی را به سفره‌ تان وارد کنید که بیشتر از انواع دیگر لوبیا پروتئین دارد و از بهترین جایگزین‌ های گوشت قرمز است؛ تا هم پروتئین مورد نیازتان را تامین کنید و هم از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان جلوگیری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.