درمان کمردرد با رزماری

اگر همیشه کمر درد دارید،از این مسکن‌ های طبیعی استفاده کنید

اگر عاشق دم نوش‌ های طبیعی و عرق‌ های گیاهی نباشید، بعید نیست نام «پنجه شیطان» را نشنیده باشید. می‌ توانید این گیاه را از عطاری محله‌ تان به‌ راحتی تهیه کنید و به‌ عنوان یک مسکن طبیعی از آن استفاده کنید.

به جای اینکه کمردردی را که حاصل یخ کردن، انجام یک حرکت اشتباه و یا پشت‌ میز نشینی بیش از اندازه شماست با استامینوفن و ایبوبروفن آرام کنید، می‌ توانید از پنجه شیطان کمک بگیرید و با کمک آن ورم مفاصل و کمر دردتان را آرام کنید.

البته پیش از مصرف آن، با متخصص طب سنتی مشورت کنید و او را از شرایط عمومی بدنتان باخبر کنید. چراکه برخی افراد، مثل زنان باردار و کسانی که سنگ کیسه صفرا یا زخم معده و روده دارند، نباید از این مسکن طبیعی استفاده کنند. اما نگران نباشید؛ در صورتی که توان استفاده از پنجه شیطان را ندارید می‌ توانید سراغ کندر بروید. اگر هرروز یکی دو حبه کندر میل کنید، بعد از دو سه روز کمر دردتان آرام خواهد گرفت.

حتما خودتان می‌ دانید که رزماری هم یکی از مسکن‌ های طبیعی است که می‌ تواند در آرام کردن درد کمر معجزه کند. همچنین اگر از داروخانه پماد رزماری طبیعی را تهیه کنید، می‌ توانید خیلی زود از شر دردهای موضعی مثل کمردرد خلاص شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.