مشکی بپوشید و خوش‌تیپ شوید!

مدآنلاین: بعضی هنوز معتقدند که لباس سر تا پا مشکی فقط برای مراسمی خاص یا عزاداری مناسب است. ولی این طور نیست، این یک استایل خاص است و شما می‌توانید با انتخاب درست لباس آن را به بهترین شکل ارائه دهید.

اولین و مهمترین قدم استفاده از مواد متفاوت است. باید از پارچه‌ها و انواع متفاوت بافت‌ها استفاده کنید. به طور مثال شلوار جین مشکی با تی‌شرت پلی استر. تجمع، تیرگی و غلظت رنگ مشکی در هر پارچه‌ای متفاوت است و این خود جلوه خاصی به استایل شما داده و باعث می‌شود دیگران مطمئن شوند که شما از سر بی‌حوصلگی لباس مشکی را انتخاب نکرده‌اید و لباس شما مانند یک پارچه سرتاسری یا یک پرده کهنه به نظر نخواهد رسید. هیچ چیز بدتر از استایلی نیست که تماماً از پارچه کتان مشکی گردآوری شده باشد.

پوشیدن لباس نخی مشکی روی لباس نخی مشکی آسان‌ترین راه برای شلخته به نظر رسیدن است ولی پوشیدن یک پیراهن ساتن مشکی با یک کمربند مشکی از جنسی براق و واضح و بوت‌های جیر راهی عالی برای بهتر دیده شدن و به وجود آوردن زیبایی بصری در یک تیپ تمام مشکی است.

 لباس انتخابی شما باید حتماً مناسب فصل باشد. یک پیراهن مشکی پشمی در پاییز عالی به نظر می‌رسد ولی در تابستان…! ابریشم و لنین بهترین راه برای داشتن یک تیپ کامل مشکی در تابستان و هوای گرم است. در زمستان یک تی‌شرت از جنس پلی استر انتخابی بد است.

حتماً شنیده‌اید که همه خانم‌ها همیشه در گنجه لباس خود یک پیراهن کوتاه و جمع و جور به رنگ مشکی دارند. به این گنجه یک کت چرم مشکی هم اضافه کنید.کسی که به استایل مشکی علاقه دارد باید همیشه در کمد لباس خود یک کت چرم مشکی داشته باشد چون در بسیاری از مواقع این استایل را کامل خواهد کرد. شاید در مناطق گرمسیر مانند هند خیلی کارآمد به نظر نیاید ولی برای قرارهای خاص مانند روزهای ماجراجویی بهترین گزینه است.

مطمئن شوید که لباس شما کاملاً اندازه و سایز آن کاملاً مناسب اندام شماست. وقتی نوبت به لباس پوشیدن مشکی روی مشکی می‌رسد، مناسب بودن سایز و جذب بودن لباس از همیشه مهمتر است. مهمترین مزیت رنگ مشکی این است که شما را لاغرتر نشان می‌دهد، پس سعی کنید حتماً از این مزیت بهره ببرید و لباس‌های گشاد و بی‌شکل انتخاب نکنید.

سعی کنید از زیورآلات استفاده کنید تا به این استایل روح ببخشید.متناسب با شخصیت خود و متناسب با جایی که می‌روید لوازم خود را با لباس هماهنگ کنید یا به سادگی رنگ ساعت و کمربند خود را با هم ست کنید. سعی کنید از جواهرات یا به طور کلی زیورآلات چشمگیر یا حتی رنگی استفاده کنید. برای خانم‌ها پیشنهاد می‌شود که با یک تغییر رنگ بسیار ساده در آرایش خود این استایل را از ساده و روزمره به جذاب و رسمی تبدیل کنند. برای مثال یک رژ لب صورتی و طبیعی برای روز حالتی بسیار روزمره و عادی و در عین حال زیبا به این استایل می‌دهد و به سادگی با تغییر رنگ آن به رنگی تیره‌تر و غلیظ‌تر در شب می‌توانید خود را برای یک مناسبت خاص آماده کنید.

مشکی شما را لاغرتر جلوه می‌دهد ولی چرا این تأثیر را بیشتر نکنیم؟ در لباس‌های مشکی استفاده از کمربند پیشنهاد می‌شود که کمر را حتی باریک‌تر جلوه دهد و از بقیه بدن متمایز کند. سعی کنید از لباس‌های گرافیک‌دار استفاده کنید و همچنین در یک استایل تمام مشکی، استفاده از خز (مشکی) عالی به نظر می‌رسد. اگر حس می‌کنید لباس تمام مشکی برای شما خیلی سنگین به نظر می‌آید از تور استفاده کنید تا لباس کمی غیررسمی‌تر شود. به طور مثال از پیراهنی استفاده کنید که آستین‌های توری مشکی دارد.

این قوانین در پوشیدن لباس مشکی برای خانم‌ها وآقایان صدق می‌کند و البته آقایان می‌توانند با رعایت این اصول حتی در پوشیدن کت و شلوار، بهترین استایل تمام مشکی را ارائه دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *