معروف‌ترین دارو برای درمان نعوظ ناقص چیست؟

معروف‌ترین دارو برای درمان نعوظ ناقص چیست؟

ویاگرا (سیلدنافیل) از زمان آغاز تولید آن، یعنی سال ۱۹۹۸‌، به یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان تبدیل شده است، هم‌گام با کوکا‌کولا و رولزرویس.

معروف‌ترین دارو برای درمان نعوظ ناقص چیست؟

ویاگرا (سیلدنافیل) از زمان آغاز تولید آن، یعنی سال ۱۹۹۸‌، به یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای جهان تبدیل شده است، هم‌گام با کوکا‌کولا و رولزرویس. اما در بازار داروهای ناتوانی جنسی، این سیالیس(تادالفیل) است که از ویاگرا پیشی گرفته است.
ارجحیت چشمگیر سیالیس 
در ۱۲ تحقیق از افرادی خواسته شد که هر دو دارو (ویاگرا و سیالیس) را استفاده کنند و بعد بگویند که انتخاب‌شان کدام است. نتایج خیره‌کننده بود: همه سیالیس را انتخاب کردند. در تحقیقی که برای داروی دیگری به نام لویترا (واردنفیل) انجام شد، سیالیس باز هم از آن پیشی گرفت.
زن‌ها هم سیالیس را ترجیح می‌دهند. در طی چهار تحقیق، زوج‌ها اول ویاگرا و بعد سیالیس را استفاده کردند و یا برعکس. در هر چهار آزمایش، زن‌ها سیالیس را بیشتر پسندیدند.
اما دلیلش چیست؟ چون سیالیس مدت زمان نعوظ را بسیار افزایش می‌دهد. ویاگرا و لویترا حدود دو ساعت حالت نعوظ را حفظ می‌کنند، اما سیالیس تقریبا قابلیت این را دارد تا ۳۶ ساعت نعوظ را حفظ کند. یعنی اگر مردی سیالیس را جمعه شب استفاده کند، تا ظهر یکشنبه حالت نعوظ خواهد داشت. هم مردان و هم زنان می‌گویند سیالیس باعث می‌شود که دیگر نگران زمان نباشند و هروقت که بخواهند با هم عشق‌بازی کرده و رابطه‌ی جنسی داشته باشند. بنابراین سیالیس برای زوج‌های جوان یا آنها که تازه با هم آشنا شده‌اند مزیت‌های زیادی به همراه دارد.
(منبع: وب مد)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *