موتیلیتی بوست (مکمل تقویت اسپرم،فواید و عوارض جانبی)

موتیلیتی بوست یک مکمل ایده آل برای مردان با تحرک اسپرم کم است که از لحاظ علمی تاثیر آن بر روی تحرک اسپرم اثبات شده است. موتیلیتی بوست یک محصول مستقل نیست و باید همراه فرتیل اید آقایان مصرف شود.

فواید کپسول بوست موتیلیتی بوست

– دارای CoQ۱۰ و Quercetin بعنوان آنتی اکسیدان های قدرتمند جهت افزایش تحرک اسپرم
– فرمولاسیون منحصر به فردی شامل Arginine و L-Carnitine که در مطالعات متعددی تاثیر مثبت آنها در تحرک اسپرم نشان داده شده است .
– دارای ترکیبات گیاهی موثر در بهبود تحرک اسپرم
– کاملا طبیعی و بدون عوارض جانبی
– جهت استفاده به همراه Fertilaid for men برای افزایش بیشتر حرکت اسپرم

نحوه استفاده کپسول موتیلیتی بوست

به عنوان مکمل رژیمی غذایی روزانه ۲ کپسول همراه با آب مصرف گردد .

شرایط نگهداری
درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

موارد هشدار و نکات قابل توجه

این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، پیشگیری یا درمان نمی باشد .
در صورت مصرف هرگونه دارو ، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید .
کاملا طبیعی و بدون عوارض جانبی
این محصول به تنهایی مصرف نمیشود و حتماً باید با FertilAid for Men مصرف شود.
مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
توصیه می شود که بعد از هر بار استفاده درب بطری را ببندید.

سوال) این محصول برای چه کسانی مناسب خواهد بود؟ برای افرادی که در آنالیز اسپرم آنها میزان حرکت اسپرم کمتر از اندازه طبیعی گزارش شود.

سوال) آیا می توانم قرص را باز کنم و فقط پودر را در یک فنجان آب بنوشم؟ بله، می توانید کپسول را باز کنید و آن را به غذا یا نوشیدنی اضافه کنید.

سوال) تفاوت بین MotilityBoost و CountBoost چیست؟ موتیلیتی بوست به بهبود تحرک اسپرم کمک می کند، در حالی که کانت بوست به افزایش تعداد اسپرم کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده

کوآنزیم کیوتن(Coenzyme Q۱۰ )

یک آنتی اکسیدان محلول در چربی است که در بیوفروماتیک(زیست انرژی) میتوکندری مهم است و در پلاسمای مایع و هسته منی یافت می شود. CoQ۱۰ به منظور افزایش تعداد اسپرم و تحرک در آستنوسوپرمی یافت شده است.

(N-acetyl-cysteine ​​(NAC

گونه های اکسیژن واکنشی به کاهش حرکت حرکت اسپرم کمک کرده اند. آنتی اکسیدان ها از جمله NAC نشان داده اند که برای کاهش گونه های واکنش پذیر اکسیژن و جلوگیری از اثرات مخرب مانند کاهش حرکت اسپرم.

Quercetin

Quercetin آنتی اکسیدان قوی است که نشان داده شده است که مفید بر روی چند پارامتر اسپرم است. مطالعات نشان می دهد که درمان با کورستین برای ۱۴ روز باعث افزایش قابل توجهی در حرکت، زنده ماندن و غلظت اسپرم می شود. محققان معتقدند که کورستین ممکن است تحت تاثیر تحریک ارگان های جنسی بر اساس میزان دوز و مدت زمان درمان تاثیر بر کیفیت اسپرم باشد.

آرژنین در قرص موتیلیتی بوست

آرژنین یک پیشرونده از ترکیبات متعددی است که فکر می کنند در تحرک اسپرم، از جمله پوترسین، اسپرمیدین و اسپرمین نقش داشته باشند.
علاوه بر این، اکسیداسیون آرژنین باعث تولید اکسید نیتریک می شود، که همچنین اعتقاد بر این است که نقش باروری را بازی می کند. نشان داده شده است که مکمل L-arginine به افزایش انگیزش اسپرم و تعداد اسپرم در مردان نابارور مبتلا به الیگوسپرمی و آستنوسپرمی کمک می کند.

درباره تعداد اسپرم طبیعی نیز بخوانید

ال-کارنیتین و تقویت اسپرم

کارنیتین برای توسعه اسپرماتوژن ها مهم است، زیرا آن را به عنوان منبع انرژی در اپیدیدیم عمل می کند، حرکت اسپرم را بهبود می بخشد، و در بلوغ اسپرم نقش مهمی دارد.

تحقیقات نشان داد مردان نابارور سطوح پایین تر کلین کارنیتین در پلاسمای سمی در مقایسه با مردان سالم، به ویژه در مردان دارای کاهش حرکت اسپرم و تعداد اسپرم است. علاوه بر این، همبستگی مستقیمی بین سطوح کارنیتین در پلاسما هسته ای و تحرک اسپرم، ویتامین و غلظت وجود دارد.

مکمل L-کارنیتین درصد پروتئین حرکتی اسپرم و اسپرم با مورفولوژی طبیعی را افزایش داد. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده است که مکمل سازی با L-کارنیتین نه تنها باعث افزایش کل حرکت اسپرم و تحرک اسپرم می شود، بلکه باعث افزایش میزان بارداری نیز می شود.

ویتامین B۱۲ به عنوان متيلكوبالامين

مطالعات مختلف نشان داده است كه درمان با متيل ككوبالامين موجب افزايش ميزان تحرك اسپرم، تعداد اسپرم، تعداد اسپرم مكانيكي، قطر تومورهاي اسپرمي و درصد اسپرم مفصلي خوب با تراكم ظاهري بالاتر در مقايسه با گروه كنترل مي شود و موجب تقویت اسپرم می گردد.

Mucuna Pruriens

Mucuna pruriens به منظور بهبود کیفیت اسپرم، از جمله تعداد اسپرم، زنده ماندن اسپرم و تحرک، و کاهش آسیب های مورفولوژیکی و تعداد اسپرم با بقایای سیتوپلاسمی نشان داده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.