میز عسلی مناسب برای هر اتاق نشیمن

مدآنلاین: انتخاب یک میز عسلی مناسب برای اتاق نشیمن، آنقدرها هم که فکر می‌کنید آسان نیست. میز عسلی تنها وسیله برای قرار دادن جلوی کاناپه‌ها و مبلمان شما نیست. بنابراین قبل از اتخاذ تصمیم باید به رنگ، اندازه، مصالح بکار رفته، کاربرد و سایر عوامل مهم نیز بیاندیشید. شکل یک میز عسلی، بستگی به عوامل بسیار پیچیده دارد.

– ترکیب ۴ صندلی و یک میز قهوه‌خوری مربعی شکل در مرکز، ایده‌ای بسیار زیرکانه است.

– ابعاد میز باید مناسب اتاق باشد

– اگر به محل نگهداری نیاز دارید، می‌توانید از میزهایی با قفسه‌های مخصوص در قسمت زیرین آنها استفاده کنید.

– برای اینکه نمای بیشتری از اتاق را  به میز اختصاص دهید و عسلی به کانون دید اتاق نشیمن تبدیل شود، بهتر است از میز بزرگ با پایه‌های کوچک استفاده کنید.

– برای جلوگیری از ایجاد ریخت و پاش در اتاق نشیمن، بهتر است از میزهای شیشه‌ای یا آکریلیک استفاده کنید.

– از آنجا که میز عسلی با سایر اثاثیه  خانه ادغام می‌شود، مدآنلاین توصیه می‌کند از مبلمان با خطوط ساده که دقیقا مناسب طرح میز هستند انتخاب کنید. اگر سایر دکوراسیون اتاق نشیمن شما، ساده و مدرن است، میزهای مستطیلی و مربعی شکل، بهترین گزینه هستند. میزهای قهوه‌خوری مربعی شکل، بسیار برجسته‌تر از سایر اشکال آن هستند، زیرا مکمل تمام سبک‌ها و دکورها هستند.

– میز عسلی با پایه‌های نازک که نمایی سرزنده در اتاق ایجاد می‌کند.

– میز مربعی شکل، بهترین مکمل برای انواع کاناپه‌هاست.

– اگر میز عسلی با توجه به ویژگی‌های مبلمان شما چندان مناسب نیست، می‌توانید آن را خارج از دید مرکز اتاق قرار دهید.

– می‌توان میز عسلی را با قالیچه‌ها و حتی دیوار اتاق نیز هماهنگ کرد. حتی می‌توان ترکیب رنگی خاصی در فضای اتاق با این میزها ایجاد کرد.

–  میز عسلی مربعی، فقط در فضاهایی که مبلمان دور آن به صورت گرد چیده می‌شوند، می‌تواند بسیار چشمگیر به نظر برسد. وقتی نوبت به انتخاب مبلمان مناسب برسد، مساله کمی مشکل خواهد شد. البته میز عسلی مربع و مستطیلی با هر طرح و اندازه‌ای در هر فضا بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *