میوه برای رفع گرفتگی عضلات

با مصرف این میوه ها با گرفتگی عضلات بجنگید

تنها با مصرف برخی میوه‌ ها و گیاهان دارویی می‌توانید از اسپاسم گردن خلاص شوید، همیشه شرایط نامساعد کاری و بی‌ وقفه کار کردن در حالتی ثابت نیست که عضلات شما را دچار گرفتگی‌ های دردناک می‌کند. به همکار بغل دستی‌ تان نگاه کنید. او هم تمام روز مثل شما از دردهای عضلانی و گرفتگی گردن شکایت می‌کند؟

اگر جوابتان به این سوال منفی است باید از متهم کردن شرایط کاری‌تان دست بردارید و نگاهی به کمبود‌های بدنتان بیندازید. اگر ذخیره ویتامین C بدنتان ته کشیده باشد، احتمال اینکه به خاطر یک حرکت اشتباه چند روز گرفتگی عضلات را تجربه کنید کم نخواهد بود.

در صورتی که گردن‌ درد ناشی از اسپاسم مدت‌هاست کلافه‌ تان کرده، می‌توانید به جای امتحان کردن ژل‌ های مسکن موضعی و یا مصرف خودسرانه قرص‌ های مختلف، سراغ درمان‌ های طبیعی، کم‌ هزینه و بی‌ عارضه بروید.

برای رساندن ویتامین C به بدنتان حتما نباید سراغ مرکبات بروید. اگر میوه‌هایی مثل آلو و یا توت‌ ها را هم مصرف کنید این ویتامین را به بدنتان می‌ رسانید. حتی با خوردن فلفل‌ دلمه‌ای و فلفل‌ سبز هم می‌ توانید ذخیره ویتامین C بدنتان را بالا ببرید.

اگر هم میانه زیادی با میوه خوردن ندارید نگران نباشید. یک نوشیدنی گرم طبیعی هم از پس رساندن این ویتامین به بدنتان بر می‌آید. کافی است «چای سبز» را دم کنید و هر عصر یک فنجان از آن را بنوشید تا بدنتان ویتامین C دریافت کند و عضلاتتان کمتر دچار گرفتگی و اسپاسم شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.