نور بر هر پلکان جاریست

مدآنلاین: روشنایی دادن به پلکان خانه‌ها امری است عملی که زیبایی خانه را چند برابر می‌کند. گاهی اوقات برای شما هم پیش می‌آید که به علت تاریکی نمی‌توانید به صورت ایمن از پله‌ها بالا بروید با پایین بیایید. مدآنلاین امروز نکاتی را درباره روشنایی پلکان به شما ارائه می‌دهد. امیدواریم این ایده‌ها و عکس‌ها باعث رضایت شما شوند.

رویکرد اول، نصب لامپ روی دیوارهای مجاور پلکان است. براساس اندازه پله‌ها،۳ یا ۴ لامپ کافی‌ست.در این‌صورت طرحی مستطیلی از نور در اطراف پله‌ها ظاهر می‌شود.

روش دیگر این‌ است که لامپ‌ها را به صورت مستقیم روی دیوارها نصب کنید تا در چندین جهت مختلف بدرخشند و نمای پله‌ها نورانی شود. مثل این‌ است که ستاره‌هایی شب هنگام در آسمان می‌درخشند.

رویکرد دیگری هم هست که لامپ را بالای هر پله به صورت جداگانه نصب کنید . در این‌صورت،  هر پله  نوری روی کف پله دارد؛ مانند نمونه‌های زیر. می‌توانید چند لامپ را باهم ادغام کنید و در پله‌های جلویی نصب کنید. امروزه در بیشتر خانه‌های مدرن از این روش استفاده شده ونمایی مینی‌مالیستی ایجاد می‌شود.

پلکان را می‌توان از قسمت پایین هم نورانی کرد، البته در این روش نور کمی تولید می‌شود و فقط می‌توان پله‌های مجاور را از هم تشخیص داد. این نوع دکوراسیون با لامپ نیز امروزه بسیار رایج است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *