چند نکته برای زیبایی بیشتر عروس‌ها

مدآنلاین:  برای ما ایرانی‌ها زیبایی و آراستگی اهمیت خاصی دارد. اما این آراستگی هم رازهایی دارد، بعضی‌ها هدف‌شان زیبا شدن است اما به دلیل آگاهی نداشتن، نه تنها به خواسته خود نمی‌رسند بلکه به گونه‌ای زیبایی طبیعی خود را هم از دست می‌دهند، به هر حال راهنمایی خواستن از آرایشگران با تجربه می‌تواند کمک بسیاری کند.

 مژه مصنوعی به چشم آسیب می‌زند؟

 

به نوشته مجله زندگی ایده‌آل، مژه‌های مصنوعی و چسبی که آنها را به پلک شما می‌چسباند، همه جز مواد آرایشی محسوب می‌شوند و باید تمام نکات ایمنی و بهداشتی را در مورد آنها رعایت کرد، به خصوص چسب‌ها. توجه کنید که پلک و چشم‌ها خیلی حساس و ظریف هستند و یک واکنش آلرژیکی یا التهابی یا هر نوع آسیب دیگری به این منطقه می‌تواند حسابی مشکل‌آفرین شود، به همین دلیل قبل از مصرف لوازم از آرایشگرتان بخواهید که برچسب بسته‌بندی را به شما نشان دهد تا از استاندارد بودن و بهداشتی بودن آن مطمئن شوید.

اپیلاسیون بدون درد یعنی چی؟
ممکن است تا به حال روی تابلوی بسیاری از آرایشگاه‌ها عبارت اپیلاسیون بدون درد را دیده باشید و برای‌تان این سوال مطرح شده باشد که یعنی چه؟

در واقع در این آرایشگاه‌ها قبل از اپیلاسیون کرم بی‌حس‌کننده به پوست می‌زنند و بعد از حدود یک ساعت اپیلاسیون را انجام می‌دهند. در این شرایط چون پوست بی‌حس شده است درد چندانی احساس نمی‌شود. شما می‌توانید خودتان این فرایند را قبل از مراجعه به آرایشگاه انجام دهید تا هزینه اضافه‌ای هم متحمل نشوید، کافی است از داروخانه یک پماد «زایلاپی» تهیه کنید و نیم‌ساعت قبل از آرایشگاه به بدن‌تان بمالید. برای تاثیر بهتر می‌توانید روی کرم را با نایلون بپوشانید تا کرم بهتر جذب شود.

چگونه رنگ ریمل را انتخاب کنید؟

 

ریمل‌هایی که به راستی رنگ مشکی دارند، برای همه مناسب هستند. مهم است که رنگ ریمل واقعا مشکی باشد. برای تشخیص این موضوع با برس مقداری از آن را روی دستمال کاغذی یا کاغذ سفید بکشید. اگر احساس کردید که بیشتر خاکستری است تا مشکی از خرید آن منصرف شوید اما اگر موهایی روشن یا قرمز دارید، می‌توانید از ریمل قهوه‌ای هم استفاده کنید چون ریمل قهوه‌ای حالتی طبیعی‌تر به چهره شما می‌دهد. حواس‌تان باشد که رنگ‌های فانتزی مانند آبی، قرمز، سبز و … تنها مناسب خانم‌های خیلی جوان است.

برای اکستنشن از موهای طبیعی استفاده کنید

33

اگر می‌خواهید موهای‌تان را اکستنشن کنید، از آرایشگرتان بخواهید برای‌تان از موهای طبیعی استفاده کند نه موهای مصنوعی، چون موهای طبیعی علاوه براینکه قابلیت رنگ، فر یا صاف شدن دارند، ماندگاری بیشتری نسبت به موهای مصنوعی دارند. برای قرار دادن اکستنشن روی موها 3روش وجود دارد: دوخت، رینگ، چسب (کراتین). اما شما از آرایشگراتان بخواهید از روش رینگ استفاده کند، روش دوخت به موها فشار زیادی وارد می‌کند و در دراز مدت باعث سردرد می‌شود. روش چسب هم به دلیل اینکه باید هر دو یا سه ماه ترمیم شد ریزش موها را زیاد می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.