چیدمان جهیزیه برای شادی و طراوت

 مدآنلاین:  انتخاب سبک برای دکوراسیون خانه زوج‌های درآستانه ازدواج، دلهره‌آور است. همه زوج‌های جوان تمایل دارند که فضای خانه خود را برای دور هم جمع شدن دوستان و اقوام، بسیار گرم و صمیمی تدارک ببینند و این اقتضای شرایط روحی هر جوانی است. هر زوج جوانی دوست دارد خانه جدید خود را طوری برای زندگی مشترک تدارک ببیند که شادابی و طراوت بر تمام قسمت‌های آن حاکم باشد و حس عشق و اشتیاق و شور جوانی در آن نمایان باشد.

 در ادامه، ایده‌ها و راهنمایی‌های مجله منزل را در این زمینه مطرح می‌کنیم که اگر در حال تدارک خانه خود برای شروع زندگی مشترک هستید، توصیه می‌کنیم که آنها را به کار بندید.

 گنجاندن اسم خود و همسر در دکوراسیون

یکی از ایده‌های جالب در دکوراسیون خانه زوج‌های جوان، گنجاندن اسم عروس و داماد به اشکال دکوراتیو کنار هم در دکوراسیون است. استفاده از شمع‌های متنوع در دکوراسیون نیز از جمله اقداماتی است که می‌تواند دکوراسیونی جوان و پراز شادی و طراوت را برای خانه یک زوج بسازد.

رنگ‌آمیزی دکوراسیون

رنگی خنثی و بسیار آرام را برای رنگ‌آمیزی دیوارها انتخاب کنید تا زمینه‌ای مناسب برای بقیه دکوراسیون خانه ایجاد شود.

انتخاب دکوراسیونی تک‌رنگ، با طیف‌های متنوع یا استفاده ازتنها دو رنگ برای دکوراسیونی جوان، ایده‌ای مناسب است. زیرا هرچه تعداد رنگ‌های مختلف دکوراسیون کمتر باشد، فضایی خلوت و شیک  به وجود می‌آورد. سعی کنید که هنگام انتخاب رنگ‌ها، علاوه بر جذابیت و مدرن بودن، به آرامش فضا نیز توجه کنید. برای مثال، به جای سفید یا کرم سنتی بهتر است از طوسی روشن یا زرد ملایم استفاده کنید.

 عکس‌های دو نفره عروس و داماد

عکس‌های زیبا و خاطره‌انگیز خود را که چه به صورت حرفه‌ای در آتلیه و چه با دوربین‌های شخصی در مسافرت‌ها و مراسم مختلف گرفته شده است، به شکلی مبتکرانه و در قاب‌های زیبا در جای جای دکوراسیون خانه بگنجانید. یکی از عکس‌های مورد علاقه خود را که می‌پسندید، در قطع بسیار بزرگ سفارش دهید و در قابی شکیل و زیبا روی مهم‌ترین دیوار خانه خود یا در گوشه‌ای برجسته به نمایش بگذارید. این عکس می‌تواند یکی از عکس‌های شما در لباس عروس و داماد باشد.

مبلمان و وسایل

مبلمان مدرن با خطوط صاف، مناسب‌ترین گزینه برای دکوراسیونی جوان است. انتخاب رنگی زنده و جسورانه برای مبلمان نیز می‌تواند جلوه‌ای پیچیده‌تر، اما مهیج  به دکوراسیون شما ببخشد. سعی کنید که مبلمان و عناصر چوبی خانه خود را هم‌رنگ انتخاب کنید تا جلوه‌ای منسجم و متحد به وجود آید. مبل‌های خود را هم طوری کنارهم بچینید که محیطی صمیمی و گرم برای گفت‌وگو به وجود آید، در زمانی که میزبان میهمانی دوستانه هستید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *