گیاه و سبزیجات بکارید

گیاه و سبزیجات بکارید

 

مدآنلاین: بیایید امروز از باغداری صحبت کنیم. آیا شما در حیاط خانه خود باغ دارید؟ به نظر می‌رسد روش مناسبی برای صرفه‌جویی در هزینه باشد، چرا که می‌توانید از انواع سبزیجات تازه که در باغچه خود کاشته‌اید غذاهای تازه و رژیمی تهیه کنید.ایجاد جدول در باغ و باغچه، رویکردی مناسب برای کاشت سبزیجات به طور منظم و در کمترین زمان لازم است. به این چند نمونه که مدآنلاین برای‌تان آماده کرده به خوبی نگاه کنید.شاید بتوانید طرح مطلوب خود را پیدا کنید.

– باغچه ای بزرگ و عریض
برخی از چوب‌های سخت و خاک و کود مطلوب، بهترین روش برای ابجاد یک جدول است. شما این جدول‌ها را در هر شکل و اندازه‌ای که متناسب با ابعاد حیاط‌تان باشد، می‌توانید درست کنید و گوجه فرنگی و خیار در داخل‌شان بکارید.

– استیل گالوانیزه
به دنبال ایده‌ای مدرن و فانتزی هستید؟ جداول گالوانیزه بهترین روش جایگزین جداول چوبی است. به نظر بسیار براق‌تر هستند و با کمترین هزینه قابل خرید‌اند.علاوه بر این می‌توانند باعث بزرگنمایی فضای حیاط شوند شمایی که همچنان از جداول چوبی استفاده می‌کنید، باید توجه داشته باشید که ترکه‌ها را به آرامی روی باغچه غلت بدهید و سپس داخل آنها را با خاک پر کنید.

– جعبه بطری های نوشیدنی
ما شما شهر نشینان را فراموش نکرده‌ایم! آیا در آپارتمانی کوچک زندگی می‌کنید و باغچه ندارید؟ نگران نباشید. شما می‌توانید چند جعبه خالی بطری انواع نوشابه  را پیدا کرده و مطابق نمونه در تراس یا بالکن خانه قرار دهید و نمایی تابستانه در تراس ایجاد کنید.


– تغارهای آب
درست حدس زده‌اید. تغار آب بسیار بزرگ بوده و می‌توان فضای زیادی از باغچه را به آن اختصاص داد.می‌توانید از بچه‌ها بخواهید آن را با رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی کنند.

– گلدان‌ها
آیا به داشتن گیاهان بیشتر از سبزیجات علاقه دارید؟ پس از این گلدان‌ها استفاده کنید. چیدن گلدان‌ها کنار هم بسیار آسان است فقط باید حواس‌تان باشد که گل‌ها را جداگانه بکارید.

-جعبه‌های مربعی شکل
دست نگه دارید! اکنون زمان استفاده از جعبه‌های چوبی است. وقتی نوبت به باغداری می‌رسد، بهتر است جعبه‌ها را به جای دور ریختن مورد استفاده مفید قرار دهید. با داشتن این جعبه‌ها، شما می‌توانید یک باغچه عمودی به جای نوع افقی داشته باشید.

-روی ساق پا!
درست است .برای آنهایی که نمی‌توانند براحتی به حیاط بروند و برگردند، جداول باغچه‌ای را روی ساق پا قرار دهید. کمر دردی ایجاد نخواهد شد و نیز به زمین نخواهد افتاد. ایده‌ای خنده‌دار است.

-جعبه‌های چوبی دور ریز
شما می‌توانید این جعبه‌ها را براحتی از شرکت‌های تولیدات چوبی بخرید این جعبه‌ها استفاده چندانی ندارند. ترکیب چوب دور ریز با سبزیجات زیبا!

– باغچه‌های کلیدی
این رویکرد، بهترین روش در باغداری است. در مرکز جعبه یک کوپه بزرگ ایجاد کنید و اطراف آن را با خاک بپوشانید. از این روش در سراسر دنیا استفاده می‌کنند و بسیار مقرون به صرفه است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.