یوگای صورت؛ با علائم پیری بجنگیم!

مدآنلاین: ما وقت‌مان را برای سلامتی از طریق ورزش کردن می‌گذاریم و بدن خود را با ورزش سالم نگه می‌داریم و فرم می‌دهیم. اما اصلا به فکر ورزش صورت نیستیم. شاید عجیب به نظر برسد اما ماساژ صورت یا یوگای صورت، علائم پیری را کاهش می‌دهد.

ورزش صورت عضلات آن را منقبض می‌کند و جریان خون و اکسیژن در آن بیشتر می‌شود. می‌توانید با این تمرین‌ها صورت‌تان را فرم دهید، حلقه دور چشم را از بین برده و خط لبخندتان را بکشید. این کار زمان کمی می‌برد و آن را می‌توانید هر جایی انجام دهید.

کشیدن ابرو: وقتی سن‌مان بالا می‌رود پلک‌های‌مان سنگین می‌شوند و ابرو به سمت پایین کشیده می‌شود. برای جلوگیری از این قضیه ابروهای‌تان را تا جایی که جا دارد به سمت بالا بکشید. سپس چشمان‌تان را ببندید و بگذارید ابرو کشیده شود.۲۰ ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید.

صورت ماهی

اسمش جالب است! برای اینکه خط لبخندتان را از بین ببرید، لپ‌تان را به داخل بکشید و لب‌های‌تان را مانند ماهی کنید. وقتی در این حالت هستید، سعی کنید لبخند بزنید. آن‌قدر پلک نزنید تا چشمان‌تان خیس شود. سپس رها کنید.

نرم کردن پیشانی

این روش آسان‌ترین تمرین است. این تمرین خطوط خشم پیشانی را از بین می‌برد. دست‌ها را وسط پیشانی بگذارید و به سمت ابرو ها بکشید. سپس به جهت مخالف پوست بکشید و به سمت شقیقه بکشید.۸  بار این کار را تکرار کنید و هر بار چند ثانیه صبر کنید.

کشیدن گردن

سرتان را به عقب ببرید تا چانه به سمت آسمان باشد، سپس دهان‌تان را تا جایی که می‌توانید باز کنید. سپس آسمان را ببوسید. با این کار احساس خواهید کرد که پوست گردن‌تان منقبض می‌شود. این کار از افتادن غبغب جلوگیری می‌کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *