15 راه ساده برای جذابیت مردها

15 راه ساده برای جذابیت مردها

 

مدآنلاین: مردها هم می‌توانند جذاب باشند. جذابیت مردانه اگرچه تا حدودی ژنی است و ارتباط به ژنتیک دارد، اما به کارگیری برخی روش‌ها می‌تواند به این امر کمک کند. در اینجا 15 روش به شما نشان می‌دهیم که با رعایت آنها، می‌توانید مردان جذابی باشید.

–  ریش‌های‌تان خوب رشد نمی‌کند؟ ریش بلند نگذارید
ریش تکه تکه روی صورت شما را مانند گرگ انسان‌نما می‌کند و جذابیتی ندارد. اگر چنین ریشی دارید، صورت‌تان را تمیز و اصلاح کرده نگه دارید.

 


  – تیشرت‌های هنلی بپوشید
این گونه تیشرت‌ها کمی جذب هستند و روی یقه‌شان تا وسط سینه دکمه دارند و گردن را نمایان می‌کنند.

 


–  جین گشاد نپوشید
شلوار جین تنگ شما را قد بلند و قلمی نشان می‌دهد. لازم نیست  جین خیلی هم جذب باشند ولی حداقل به هیکل‌تان بیاید؛ هرچه تیره‌تر، بهتر.

 


– انگشت‌های‌تان را تمیز و مرتب نگه دارید
ناخن‎های بلند و کثیف چندش‌آورند. آنها را مرتب و تمیز نگه دارید تا برای دیگران جذاب‌تر باشید.

 


– پوست‌تان پوسته پوسته است؟

خب مرطوبش کنید. اگر مشکل حاد پوسته شدن صورت‌تان را دارید، آن را مرطوب کنید. این کار را برای پوست بقیه بدن‌تان هم انجام دهید.

 


– دئودورانتی بخرید که بوی پاکیزگی دهد

بیشتر مردها اسپری آکس می‌خرند که باعث می‌شود همه یک بو بدهند. دئودورانتی بزنید که بوی خوبی بدهد و شما را در میان جمعیت خاص کند.

 


– کفش های تنیس را فقط در باشگاه  بپوشید

درست است که کفش‌های تنیس خیلی راحت هستند اما فقط باید برای ورزش پوشیده شوند.اگر می‌خواهید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید یک جفت کفش عالی بپوشید.

 


– آکنه‌های کمرتان را درمان کنید

آکنه‌های کمر خیلی بد هستند. اگر از این نوع اکنه‌ها دارید کمرتان را با روغن درخت چای بشویید. یا از صابون ذغال استفاده کنید. لیف و اسفنج هم به تمیزی آکنه‌ها کمک می‌کند.

 


– ابروهای‌تان را مرتب کنید
خانم‌ها ابروهای‌شان را بر می‌دارند تا جذاب‌تر باشند. این کار برای برخی از آقایان هم جواب می‌دهد. مخصوصا وقتی ابروهای آشفته دارید.موچینی بردارید و فقط آن‌ها را مرتب کنید.

 


– موهای داخل بینی‌تان را بزنید
خیلی بد است که با کسی صحبت کنید و موهای بینی‌تان آویزان باشد. از یک اصلاح کننده موی بینی استفاده کنید و آنها را مرتب کنید. چیدن آنها دردناک است .

 


– اگر می‌خواهید سیبیل بگذارید،این کار را به درستی انجام دهید
نگذارید که سیبیل‌های‌تان از لب بالایی‌تان بیشتر شود. خیلی‌هادوست ندارید که سیبیل‌ها در دهان‌تان برود!

 


– موهای گردن‌تان را اصلاح کنید
موهای گردن همیشه شلخته و غیر جذاب به نظر می‌رسد.بهتر است که از شرشان خلاص شوید.

 


– لباس‌های بلند جذاب نیستند
اگر لباس‌تان از باسن‌تان پایین‌تر است، خیلی شلخته است و مانند پیراهن زنانه به نظر می‌آید. لباس‌های سایز مناسب بپوشید یا آن را درون شلوارتان بگذارید.

 


– صاف بایستید
مردی که صاف را ه می‌رود و حالت خوبی دارد، دیگران را تحت تاثیر قرار می‌دهد و اعتماد بنفس دارد. دیگر خمیده راه نروید و به دنیا نشان دهید که چه اعتماد بنفسی دارید.


– بهداشت کلی را رعایت کنید
چیزهای ساده مثل مسواک زدن و نخ دندان کشیدن و شستن زبان شما را جذاب‌تر می‌کند. اما مهمتر از همه این است که روزی یک بار دوش بگیرید. خودتان هم حس بهتری خواهید داشت.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.