ساماندهی یک کمد دیواری منظم برای اتاق کودک

در خانه‌ای با تعداد فرزندان زیاد، سازماندهی فضای لازم برای نگهداری لوازم آنها، اغلب چالش برانگیز است. اگر بتوان ایده‌های مناسبی برای ساماندهی لوازم مورد نیاز کودکان پیدا کرد، دیگر لازم نیست وقت و هزینه‌های فراوانی را بدون کسب نتیجه مناسب صرف کرد. اگر داخل کمد دیواری اتاق کودک شما، عاری از هرگونه ریخت و پاش باشد، همه چیز به آسانی انجام می‌گیرد. مدآنلاین چند رویکرد ساده در این زمینه برای شما ارائه می‌دهد. با ما همراه باشید.

ایده‌هایی درباره قفسه‌بندی در اتاق پسر بچه‌ها

اصلا مهم نیست اندازه کمد دیواری اتاق کودک شما چقدر است. با اندکی ابتکار و خلاقیت می‌توان قفسه‌هایی زیبا وکاربردی در داخل کمد اتاق کودک ایجاد کرد. در این صورت فضای بیشتری برای نگهداری لباس، جوراب و کیف او خواهید داشت.
تقسیم‌بندی کمد دیواری باید به‌گونه‌ای صورت بگیرد که جای کافی برای قرار دادن لوازم با توجه به نوع و اندازه آنها وجود داشته باشد. قفسه‌های دیواری برای لوازمی که نیاز به آویزان کردن ندارند، ایده‌ای مناسب‌اند. شما می‌توانید لباس‌های مخصوص هر فصل، شلوار جین و تیشرت‌ها را داخل قفسه‌ها جای دهید. برای اینکه نمایی زیبا در کمد دیواری حاصل شود، درها را باز بگذارید و دیوار پشت کمد را با رنگ‌های روشن و زیبا رنگ‌آمیزی کنید.

کمد دیواری اتاق دختران با کشوها و قفسه بندی

 

اتاق کودک با کمد دیواری منظم

به منظور ایجاد یک گنجه دیواری جادار در اتاق، باید اینچ به اینچ اتاق را بصورت کاربردی در نظر بگیرید. مکان‌های مخصوصی در داخل گنجه به نگهداری کفش، بوت، کلاه و سایر لوازم اختصاص دهید. برای ایجاد یک سازماندهی مطلوب، هرکدام از اعضای خانواده باید مکان خاصی برای نگهداری لوازم شخصی خود داشته باشد. مثلا کفش‌ها را داخل جعبه‌ها گذاشته ودر طبقه پایین کمد قرار دهید. کت و شلوار را از چوب لباسی آویزان کنید و لوازم کوچکتر همچون عینک دودی و کلاه را در کشوها جای دهید.

کمد دیواری مخصوص در راهرو

برای دستیابی به یک سیستم سازمان یافته، باید قبل از هرچیز کفش‌ها را در مکان مخصوص خود قرار دهید. با یک قفسه‌بندی مناسب در کمد دیواری راهرو، می‌توانید کفش‌های‌تان را با توجه به نوع و اندازه در آن بگنجانید. این کار در مورد کودکان نتیجه بهتری دارد، زیرا کفش‌های آنها را سریعتر و براحتی پیدا می‌کنید.
با اینکه ایجاد فضای بیشتر در کمد دیواری‌های نامنظم واقعا سخت است، ولی با در نظر گرفتن رویکردهای خلاقانه، می‌توان نتایج مطلوب و مسر‌ت‌بخشی به دست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.