هماهنگی فرش راه راه با دکور خانه

مدآنلاین: فرش‌های نازک راه راه این روزها بسیار باب شده‌اند. آنها بیشتر با سادگی در طراحی و زیبایی شناخته می‌شوند، اما روش‌های زیادی نیز برای نمایش زیبایی این‌گونه فرش‌ها وجود دارد که ما چند نمونه ازآنها را برای شما گلچین کرده‌ایم. با ما همراه باشید.

– فرش‌ها را با پالت‌های رنگی اتاق ست کنید

یک روش زیبا نشان دادن فرش‌ها، انتخاب رنگی است که با دکور اتاق ست باشد. البته لزومی ندارد که رنگ فرش با تمام رنگ‌های اتاق یکی باشد، بلکه رنگ‌های اصلی کافی‌ست. همچنان می‌توان آن را با رنگ مبلمان و اثاثیه خانه ست کرد.

– رنگ‌های چشم‌نواز

اگر شما دوست ندارید فرش اتاق‌تان با رنگ‌های اتاق ترکیب شود، ولی همچنان کانون دید اتاق باشد، بهتر است از فرش‌هایی با زمینه رنگی تیره استفاده کنید ویا رنگ‌هایی که با سایر لوازم دکوری اتاق در تضاد باشند. برای نمونه، اگر دکور اتاق از رنگ‌های گرم تشکیل شده، فرش را با سایه‌های تیره انتخاب کنید و اگر دکور اتاق شامل رنگ‌های خنثی است، بهتر است فرش را با رنگ‌های براق و پویا انتخاب کنید.

– نمای مدیترانه‌ای

اگر می‌خواهید نمای مدیترانه‌ای  در خانه داشته باشید، فرش‌های نازک راه راه، بهترین ایده هستند. فقط حواس‌تان به رنگ فرش باشد. بهترین رنگ‌ها، ترکیب رنگ آبی و سفید است. نمایی کاملا منطبق با دریای مدیترانه!

– فرش پلکان

پلکان در هر خانه از مهمترین اجزای آن خانه است، پس اگر شما هم در خانه خود پله دارید، آن را با فرش تزئین کنید. خطوط عمودی در مقایسه با خطوط افقی انتخاب بهتری هستند. انتخاب رنگ فرش نیز بستگی به سلیقه خودتان دارد. پلکان چوبی با فرش‌هایی که تن خاکی و گرم دارند، ست می‌شوند، اما برای پلکان روشن‌تر، فرش‌هایی با تن کم رنگ مناسب‌ترند.

– فرش‌هایی با سایه‌های قهوه‌ای

رنگ قهوه‌ای با اینکه چندان موردتوجه افراد واقع نمی‌شود، همچنان رنگی زیباست. بخصوص در ترکیب با رنگ بژ، نمایی منحصربفرد ایجاد می‌کند. اگر دوست دارید خانه شما نمایی میهمان‌نوازانه‌تر داشته باشد، از فرش‌های راه راه قهوه‌ای استفاده کنید.

– فرش‌های راه راه کلاسیک سیاه و سفید

بهترین مزیت استفاده از فرش‌های سیاه و سفید، سهولت ترکیب آنها با هر چیدمان است. پس اگر دکور خانه‌تان رسمی، کلاسیک، سنتی و یا هنری است، نگران نباشید، این ترکیب رنگ به هر دکوری می‌آید.

– سبک سوئدی

همانطور که می‌دانید سبک سوئدی با طراحی ساده و رنگ‌های روشن شناخته می‌شود. استفاده از فرش‌های راه راه، بهترین ایده برای تکمیل خانه به سبک سوئدی است. می‌توان از سایه‌های رنگی خنثی مثل سفید و توسی یا سیاه و سفید استفاده کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.